חגיגה של קייטנה

השבוע הסתיימו להן בהצלחה בתי הספר והגנים של החופש הגדול, שהובילה רשת המתנסים קרית טבעון בשיתוף מחלקת חינוך במועצה

850 ילדים וילדות, 130 אנשי צוות, 34 מסגרות חינוך, קייטנת קיץ אחת מטריפה.

אם תשאלו את ההורים- השגרה הברוכה המשיכה כסדרה, הילדים הרגישו בטוחים במסגרות המוכרות ועם אנשי החינוך המעולים שליוו אותם לאורך השנה.

אם תשאלו את המורים- הם לקחו את נושא הקייטנה הנבחר 'קרקס' צעד אחד קדימה [טוב, לא ממש צעד על חבל דק בגובה], אך נרשמה פדגוגיה חדשנית נוסח ג'אגלינג, שירי קרקס באנגלית, קצת אקרובטיקה ועוד כמה שפנים שנשלפו מהכובע..

אם תשאלו את הילדים- הם מצדם סימנו וי על חו"ל השנה, ביקרו בקולומביה בקרקס המפורסם עם כמה גיחות של שישי שבת בבית.

לכל החגיגה הזו הצטרפו השנה לראשונה בית הספר שקד, וכן גני הילדים חב"ד ויבנה. הצוותים החינוכיים עברו הכשרה מלאה של רשת המתנסים קרית טבעון, ובסך הכל החיבור החדש היה טבעי מאד והתברר כהצלחה.

שילובם של קבוצת המדצים בצוות הייתה מרעננת במיוחד. בני הנוער קיימו מידי שבוע אירוע שיא מהנה ומחכים, עם אלמנטים מעולם תנועות הנוער שתרמו רבות לאווירת הקייטנה.

בנוסף, במטרה להעשיר את הקייטנה בעוד תוכן איכותי, נוספו השנה חוגי נגרות, תאטרון וג'אגלינג שפעלו גם בגנים, הפידבקים שהתקבלו מכל הצדדים היו נהדרים.

עידו גרינבלום- ראש המועצה ודודו- מגל מנהל רשת המתנסים בטבעון, סיכמו: "בית הספר והגנים של החופש הגדול הוא פרויקט חינוכי מדהים שמאגד בתוכו למעלה ממאה עובדים הן מרשת מתנ"סים והן מהמועצה. גאים בצוות על איכות החינוך וההשקעה הרבה. מודים למחלקת החינוך על השותפות ומאחלים לנו המשך עשייה משותפת". מוזמנים להרשם למסגרות החינוך לקראת שנת הלימודים הבאה ולמגוון ענק של חוגים ופעילויות.