מועצת רמת ישי מקדמת הקצאת שטח להקמת נקודת הזנקה של מד"א בישוב

נקודת ההזנקה תכלול אמבולנס וצוות כוננות. מנכ"ל המועצה איציק זכאי ערך בשבוע שעבר סיור בשטח עם מנהל מרחב כרמל במד"א תמ"ג ארז גלר שאמר: "נקודת ההזנקה תשפר משמעות את זמני התגובה", ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "ממשיכים לקדם יחד עם מד"א הקמת "נקודת הזנקה" ראשונה ברמת ישי. מדובר בשירות חשוב ומציל חיים לתושבים בעל חשיבות רבה הן ברמה הקהילתית וכאמור ברמה הבריאותית"

מועצת רמת ישי בשיתוף עם מד"א במרחב כרמל ממשיכה לקדם הקמת "נקודת הזנקה" בישוב אשר תשרת את התושבים ותאפשר זמני תגובה מהירים לקריאות. מליאת המועצה אישרה לאחרונה לוועדת הקצאות להתחיל בתהליך הקצאת שטח להקמת נקודת ההזנקה והנושא יעבור לאישור הוועדה.

לפני מספר שבועות נערכה פגישה בשטח בנושא בהשתתפות ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר המקדם את הנושא יחד עם מנכ"ל המועצה איציק זכאי, מנהל מרחב כרמל במד"א ארז גלר וההנהלה של מד"א במרחב. בעקבות אישור המליאה לקידום התהליך התקיים מפגש נוסף בשבוע שעבר בהשתתפות מנכ"ל המועצה וארז גלר במהלכו נבחנו מספר אופציות למיקום נקודת ההזנקה.

גלר ציין כי נקודת הזנקה כוללת אמבולנס מבצעי, אמבולנס לגיבוי, נהג וצוות כוננים. כיום נקודת ההזנקה הקרובה בקרית טבעון.  גלר גם הדגיש כי ישנה חשיבות קהילתית לנקודה שכזו, שכן היא מהווה כר נרחב של אפשרויות להתנדבות של תושבים.

ראש מועצת רמת ישי עפרבן אליעזר: "אנו ממשיכים לקדם יחד עם מד"א הקמת "נקודת הזנקה" ראשונה ברמת ישי. מדובר בשירות חשוב ומציל חיים לתושבים בעל חשיבות רבה הן ברמה הקהילתית וכאמור ברמה הבריאותית".

לפרטים נוספים: נועם רגב, דובר מועצת רמת ישי 052-2260753

בצילום: סיור בשטח