אירועי קיץ 2022 לוהטים

הכוכבים מושיקו מור, אודיה, רועי סנדלר, שלומי שבת, אבי אבורומי ואברהם טל הם רק חלק מאירועי הקיץ שהחלו בתחילת החודש בהופעה מחשמלת של אנה זק, שחר סאול וגל אדם מול אלפים באמפיתאטרון העירוני

אירועי קיץ 2022 לוהטים יצאו לדרך בתוכנית עמוסה באירועים עבור תושבי העיר מגדל העמק בכל הגילאים לחודשי הקיץ. האירועים נפתחו באופן רשמי עם בהופעה מחשמלת עם של אנה זק ולהקתה, שחר סאול וגל אדם בהובלת אגף הנוער וסחפו אלפי בני נוער ותושבים שגדשו את האמפיתאטרון העירוני. בהמשך מתוכננים לבני הנוער פעילויות רבות נוספות במועדוני הנוער השונים בעיר כגון: אבי אבורומי, מושיקו מור, אודיה, רועי סנדלר ומגוון רחב של טיולים ברחבי הארץ במסגרת תכנית "צמיד הנוער".
גם הילדים הצעירים יותר כמובן ייהנו משלל אירועים בקיץ הזה. מעבר לקייטנות ופעילויות הקיץ הרבות שנפתחו בתחילת החודש וביניהן "קייטנות גנים", "מותק של צהרון", "קייטנת קיץ דיגיטלית" ו"בית הספר של החופש הגדול" יתקיימו הצגות של קופיקו, היפה והחיה, הקרנת סרטים בקולנוע במתנ"ס וכו'.
את הרשימה המגוונת של האירועים יסגרו שרשרת הופעות באמפיתאטרון של זמרים מהשורה הראשונה וביניהם מושיקו מור, אודיה, רועי סנדלר, שלומי שבת ואברהם טל שיופיע בערב הצדעה המסורתי למתנדבים ע״ש שי רביבו ז״ל.
פרטים על כל האירועים שצוינו ואחרים ניתן אפשר למצוא בפרסומים בעמוד הפייסבוק והאינסטגרם של עיריית מגדל העמק.