נולדו לרקוד!

התקיימו מופעי הסיום של בית הספר למחול בבית האמנויות עמק יזרעאל החותמים את שנת הלימודים הנוכחית

בערב חגיגי ומרחיב לב, שהתקיים במוצ"ש בנוכחות ראש המועצה אייל בצר, הורים, אורחים ותלמידים, נערך מופע הסיום של מרכז המחול של בית האמנויות לשנת הלימודים הנוכחית. ערב זה מסכם  תהליך ארוך אותו עברו הרקדניות במהלך השנה, המהווה את נקודת השיא של השקעתם האינסופית. במהלך הערב נפרד צוות האולפנה מתלמידות המחול, בנות כיתה י"ב.
במופעי סיום השנה במחול, רקדו  כ-400 תלמידות בחמישה מופעים שונים- מכיתות ח' ועד י"ב, הלומדות בבית האמנויות ובשלוחותיו בגבעת אלה ובשמשית.  הבנות רקדו במגוון סגנונות מחול- מהבלט קלאסי, הריקוד המודרני, דרך קומפוזיציה, היפ הופ וג'אז.

השנה מסיימות 15 בנות משכבת י"ב את מגמת המחול: מאלון הגליל:  רוני הרצל, אופיר מגל, מעין גבעון ומעין רז, מתל עדשים:  אלה וולמן ויערה בן משה, מגניגר: עלמה זוהר ומיקה ראובן, מגבעת אלה:  מיה עציון ושקד להב, מחנתון: לידור ברוך, מציפורי:  אלה פלג, מאלוני אבא: ירדן שלם, מעדי: ליה פלג ומרם און:  רוני דרורי.

מנהלת בית האמנויות לאה זית, הודתה לגבי צפניה מנהל מרכז המחול, שעמד מאחורי הפקת אירועי סיום המחול, וניצח ביד רמה על התלמידות בחמישה מופעים שונים. לרקדניות היא אמרה: " אתן, רקדניות המסלול המקצועי, המגיעות 3 או 4 פעמים בשבוע ליום מפרך של חזרות, הנכן דוגמא ומופת  לשאיפה זו.  כל יום הוא פתח חדש להתמודדות עם קושי פיזי ורגשי.  מעטים מבני הנוער של היום מוכנים לקחת על עצמם סדר יום כמו שלכם, ללא הנחות ופשרות."

ראש המועצה אייל בצר, הוסיף ואמר: "בעולם המחול- הדרך קשה, רצופת מכשולים, משברים, יזע ולא מעט דמעות. אבל מי שמסיים אותו יודע שהשמיים הם הגבול בעבורו. תודה לצוות בית האמנויות שמלווה את התלמידים והמורים במסירות רבה.  תודה לכם ההורים על ההשקעה הרבה שלכם ומעל הכל, הצלחה רבה לרקדניות!"