גידול של שני מליון שקלים בתקציב מתנ"ס נאות ישי

הדוחות המאוזנים הוצגו בפני האסיפה הכללית ומליאת המועצה. סך התקציב לשנת 2021- 8.2 מליון שקלים. המועצה הגדילה את התמיכה במתנ"ס בשנת 2021 והיא עומדת על סכום של 1.3 מליון שקלים. יו"ר הנהלת המתנ"ס עו"ד-רו"ח יורם ברזאני ומנהל המתנ"ס אבי בקרב הודו לחברי ההנהלה על פעילותם ולמועצה על הרוח הגבית. אבי ברקב מנהל המתנס: "צוות המרכז הקהילתי מחוייב להמשיך בעשייה מיטבית עבור תושבי רמת ישי ואנו רואים שהתושבים מצביעים ברגליים ומגיעים במספרים גדלים הולכים מדי שנה ואנו שמחים מאד על כך". ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר: "נמשיך לתמוך ולהעצים את פעילויות המתנ"ס לרווחת התושבים"

בשבוע שעבר התקיימה האספה הכללית של מתנ"ס נאות ישי. האספה אישרה את הדוח לשנת 2021 המשקף עליה גידול של כשני מיליון בתקציב כתוצאה מגידול מההכנסות בין היתר בעקבות התאוששות ממשבר הקורונה וגידול משמעותי בפעילות. סך התקציב 8.2 מליון שקלים מתוכו העבירה המועצה סכום של 1.3 מליון שקלים, גידול לעומת שנת 2020. יו"ר הנהלת המתנ"ס עו"ד-רו"ח יורם ברזאני ומנהל המתנ"ס אבי בקרב הודו לחברי ההנהלה על פעילותם ולמועצה על הרוח הגבית.

מנהל המתנ"ס אבי ברקב מצייו כי למעלה מאלף משתתפים בחוגי המתנ"ס ובנוסף לכך חברים במועדון הגמלאים מועדון ארז למעלה מ120 חברים קבועים

המתנ"ס מפעיל פעילויות בשלל תחומים ובהם: תרבות, אירועים, מופעים, קהילה לכל הגילאים, אירועים מסורתיים, ארועי פנאי וקהילה-"שבת ירוקה", "חגיגה בלבן", צעדת רמת ישי והוא אחראי על פעילות הספריה ועוד.

אבי ברקב מנהל המתנס: "המרכז קהילתי הוא זרוע ביצועית של המועצה. יחד עם הרוח הגבית מהמועצה הגדלנו את סל הפעילויות ואת המגוון על מנת לענות על הצרכים המשתנים של התושבים. צוות המרכז הקהילתי מחוייב להמשיך בעשייה מיטבית עבור תושבי רמת ישי ואנו רואים שהתושבים מצביעים ברגליים ומגיעים במספרים גדלים הולכים מדי שנה ואנו שמחים מאד על כך".

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "הדוחות שהוצגו בפני חברי המועצה והאסיפה הכללית משקפים גידול בסל השירותים ומגוון הפעילויות לרווחת התושבים לצד ניהול פינאנסי מקצועי ושקול אותו מובילים יו"ר הנהלת המתנ"ס רו"ח-עו"ד יורם ברזאני ומנהל המתנ"ס אבי ברקב. אני מבקש להודות לחברי הנהלת המתנ"ס ולצוות העובדים על עבודה מסורה ומקצועית. המועצה תמשיך לתמוך ולהעצים את פעילויות המתנ"ס לרווחת התושבים".