הסטודנטית היחידה במגמת הנדסת חשמל במכללה השתתפה בפאנל מצוינות בתעשייה

מנכ"לית המכללה הטכנולוגית, נוף הגליל, מרב ששון אמויאל השתתפה בכנס התאחדות התעשיינים במחוז צפון שיזם, אלי גן, יו"ר התאחדות התעשיינים במחוז צפון. בכנס המרשים תחת הכותרת: אירוע רמדאן לרגל כל החגים, בו השתתפה צמרת אנשי העסקים בחברה הערבית, בלטה, פורצת הדרך, רינאא ליביס טאטור, סטודנטית שנה ראשונה במגמת הנדסת חשמל, הסטודנטית האשה היחידה במגמה זו. רינאא: "אני גאה ללמוד במכללה הטכנולוגית ומרגישה מצוין כסטודנטית יחידה בין הסטודנטים במגמה. תמיד שואפת לאתגרים." מרב ששון אמויאל: "הכנס היה מרשים ביותר, מושקע מאוד ומעניק הזדמנויות להרחבת מעגל ההיכרויות עם מובילי התעשייה במדינה בכלל ובצפון בפרט."

כנס מיוחד במינו שערכה התאחדות התעשיינים מחוז צפון בהובלת היו"ר, אלי גן, תחת הכותרת: "אירוע רמדאן לרגל כל החגים" היה גדוש בתוכן ובמבט מרשים על התעשייה בחברה הערבית. 

הטקס התקיים באולם 'גראנד פאלס' בנוף הגליל בהשתתפות שורה מרשימה של מובילי התעשייה במדינת ישראל. 

את הכנס פתח ד"ר רון תומר, נשיא התאחדות התעשיינים בישראל ח"כ יואב סיגלוביץ', סגן השר לביטחון פנים, ברך את מנועי הקטר של הצמיחה במשק הישראלי, ברכו גם: ד"ר רון מלכא, מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, אלי גן, יו"ר התאחדות התעשיינים במרחב צפון. במהלך הכינוס נערכה ארוחה עשירה ומיוחדת לרגל שבירת צום הרמדאן התקיימה תפילת שבירת הצום וסעודת "אלאיפטאר". 

הארוע המרכזי ללא ספק של כנס מיוחד זה היה המפגש עם פאנל של ארבעה צעירים בתעשייה אשר שיתפו בסיפורי ההצלחה והאתגרים העומדים בפניהם. בין הצעירים, ראיד נחלה – סובחי נחלה ובניו "קפה נחלה", שירז זעטוט ג'אבר – קבוצת סמי זעטוט, עארף בשיר – קבוצת בשיר "סלטי בוסתן ואלהלאל", ורינאא ליבס טאטור – חשמל מארי הנדסה, סטודנטית במכללה הטכנולוגית נוף הגליל. את הפאנל הנחה, רו"ח איהאב סרחאן, שותף מנהל רב תחומי אזור צפון, EY ישראל.

את הכנס המרגש חתמה להקת אינסמבל "נור" עם הזמרת נואל דבאס. 

מרב ששון אמויאל, מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל אשר הוזמנה כאורחת יו"ר מרחב צפון, אלי גן, שיבחה את ההשקעה המרשימה בכנס ואמרה: "כנס זה לא היה עוד מפגש חברתי שגרתי של התעשייה הצפונית, כנס זה הציב מראה מרגשת מאוד על התהליכים המשמעותיים העוברים על החברה הערבית ביחס לתעשייה ויותר מכך על דור העתיד הנושא את המצוינות בתעשייה בכבוד רב. שמחתי מאוד לראות את הסטודנטית היקרה שלנו רינאא, הסטודנטית היחידה במגמת הנדסת חשמל, אין לי ספק שכבת לפורצת דרך, אימה היקרה מארי, מהנדסת חשמל, גם רינאא תמשיך לעשות חיל."

רינאא ליביס טאטור, הסטודנטית מהמכללה הטכנולוגית נוף הגליל אמרה: "כסטודנטית יחידה במכללה הלומדת במגמת הנדסת חשמל אני מרגישה כשווה בין שווים ונהנית ללמוד במגמה. מגיל צעיר הוריי היקרים כיוונו אותי לפסגה, לשאוף תמיד למעלה ולפרוץ תקרות זכוכית, מגיל צעיר אני מתמודדת בכבוד עם אתגרים, גם הפעם שמחתי להוכיח במכללה שאין הבדל בין סטודנט לסטודנטית הכל זה עניין של החלטה." 

כיתוב תמונה: המנכ"לית והסטודנטית בכנס, מרב ורינאא, פורצת דרך 

צילום: דוברות המכללה