אות יקיר רמת ישי הוענק ללאה בן מלך בזכות התנדבות ארוכת שנים 

בטקס חגיגי שנערך במסגרת חגיגות ערב יום העצמאות, העניק ראש המועצה עופר בן אליעזר לגברת לאה בן מלך תעודת הוקרה וזר פרחים וברך אותה על פועלה. בן מלך נבחרה על ידי וועדת פרס שקיבלה אליה המלצות מתושבים. בן אליעזר: "לכבוד הוא לי להעניק את אות יקירת רמת ישי לגברת לאה בן מלך בזכות פעילותה למען קהילת רמת ישי לאורך עשרות שנים".

ברמת ישי חגגו את יום העצמאות בשלל אירועים, פעילויות וטקסים. במהלך ערב יום העצמאות התקיים כמיטב המסורת טקס הענקת אות יקיר רמת ישי. ראש המועצה עופר בן אליעזר העניק את האות השנה לגברת לאה בן מלך בזכות התנדבות משמעותית של עשרות שנים בקהילת רמת ישי. בן מלך נבחרה על ידי וועדת פרס שקיבלה אליה המלצות מתושבים אליהם הופנה קול קורא בנושא.                                        

לאה בן מלך מוותיקות רמת ישי. גדלה והתחנכה ברמת ישי. לאה התנדבה לאורך שנים רבות בוועדות שונות כמו ועדת תרבות, וועדת כ"א, ליוותה ילדים לטיולים, התנדבה בפרויקט הטייסת ועוד. את עיקר פעילותה ההתנדבותית עשתה בוועדת קשר לחיילי הישוב ועד היום היא פעילה בחלוקת מצרכים לנזקקים. את כל פעילותה עשתה תמיד מתוך ליבה הרחב, עם חיוך, באהבת חינם ובלא ציפייה לקבלת הכרת תודה. תרומתה למען קהילת רמת ישי ראויה לציון. 

בן אליעזר העניק את תעודת הוקרה וזר פרחים לבן מלך וברך אותה על פעילותה. כמו כן סיפר בן אליעזר על היכרותו הקרובה מהשירות הצבאי עם אחיה של לאה, חלל צה"ל סא"ל משה (מושיקו) בן מלך ז"ל אשר נהרג ב-1987 ועל כך שמדובר מבחינתו כמעין סגירת מעגל. 

בן אליעזר: "לכבוד הוא לי להעניק את אות יקירת רמת ישי לגב' לאה בן מלך בזכות פעולה למען קהילת רמת ישי לאורך עשרות שנים".