ביקור ידידותי במרכז לרפואה יועצת זבולון במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית

בתחילת השבוע, נפגשו חברי אגודת הידידים של המרכז לרפואה יועצת זבולון עם הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, בניהולו של רונן נודלמן והנהלת המרכז, בניהולה של ד"ר דליה קסנר.

בתחילת המפגש בירכה יו"ר אגודת הידידים, קטיה קם, את חברי האגודה ואת חברי הנהלת המרכז הרפואי והודתה להם על הפעילות הרבה אותה הם מקדמים למען פיתוח המרכז, ולמען רווחתם ובריאותם של המטופלים.

בהמשך המפגש סקר מנהל המחוז בפני החברים את החידושים והפיתוחים האחרונים שנערכו במרכז והודה להם על הסיוע בכל הקשור בגיוס תרומות וסיפר כי בזכות עבודתם המסורה נרכש מכשור רפואי רב המאפשר לצוות המומחים המוביל שנותן שירות רפואי מתקדם, לבצע פעולות רפואיות רבות החוסכות מתושבי האזור, מבוטחי כללית, נסיעה לבתי החולים המרוחקים והמתנות ממושכות בחדרי המיון העמוסים.

"אנו מודים לחברי האגודה על פעילותם הרבה ומעריכים את העובדה שהם ניצבים לצד הנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית ויחד עוזרים לפתח ולקדם את הרפואה בחיפה ובקריות לטובת מבוטחי כללית. לאורך השנים אנו לא מפסיקים לפתח ולשדרג את המרכז הרפואי ובמהלך שנת 2022 אנחנו נמשיך להרחיב את השירותים הרפואיים הניתנים במרכז, נשדרג את התשתיות הקיימות, נבצע מתיחת פנים במחלקות השונות והכל לטובת המטופלים שלנו. כללית ממשיכה להוביל באיכות רפואית, ברפואה דיגיטלית לצד מגוון רחב של שירותים רפואיים הניתנים במרפאות ובמכונים הפרוסים ברחבי המחוז" בירך רונן נודלמן, מנהל המחוז.