תלמידת "אורט רוגוזין" זכתה באות שרת החינוך לנוער מתנדב ע"ש ריבן

ליאם יבדייב הלומדת בכיתה י"ב זכתה על התנדבותה ב-12 ארגונים שונים. מנהל בית הספר דודי גריסרו: "אנחנו גאים על הצטיינותה של ליאם אשר מיישמת מעורבות והתנדבות הלכה למעשה"

 

ליאם יבדייב תלמידת כיתה י"ב הלומדת בבית הספר "אורט רוגוזין" זכתה באות שרת החינוך ע"ש ריבן לנוער מתנדב על התנדבותה ב-12 ארגוני התנדבות שונים ביניהם: מד"א, מש"צים, מד"צים, הכנה לצה"ל, חלקות מזון, "אחריי" וכו'.

בית הספר מעודד מעורבות והתנדבות לקהילה הלכה למעשה. "המעורבות החברתית היא ערך אשר בית הספר מחנך לאורך שנים רבות. אנו שמחים וגאים על הצטיינותה של ליאם יבדייב אשר מיישמת מעורבות והתנדבות בקהילה הלכה למעשה. בהזדמנות זו מגיעה גם תודה לגולדי חנניה אשר יחד עם הרכזים והמחנכים מעודדים מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה", אמר מהבל בית הספר דודי גריסרו. מלי אליגוב ראש מנהל החינוך ואילנה פרץ עייש רכזת מתנדבים עירונית ברכו את ליאם יבדייב על ההישג הראוי לאור פעילותה ההתנדבותית.
ליאם יבדייב התרגשה מאוד מהזכייה באות לנוער מתנדב ואמרה: "הזכייה הזו מוכיחה לי שברגע שאתה נותן מעצמך לאחר, זה חוזר אלייך. ואהבת לרעך כמוך".
אות שר החינוך לנוער מתנדב קרויה על שמו של אלעד ריבן שהצטרף לתנועת "צופי האש" אשר הוכשרה לסייע לשירותי הכבאות. כשפרצה השרפה בכרמל, אלעד קיבל את ההודעה על השרפה באמצע שיעור בבית הספר. אלעד מיהר להתקשר לאמו וביקש ממנה שתביא לו את מדי המתנדב ושתסיע אותו למקום, כדי להצטרף לצוות כיבוי "עמק 9" שהגיע צתחנת כיבוי אש עפולה. כשהסתער בגבורה עם לוחמי האש אורי סמנדייב ז"ל תושב מגדל העמק ודני חייט ז"ל תושב עפולה על הלהבות כדי להציל חיים, אלעד היה בן שש עשרה בלבד. אלעד לא חזר אלינו, אך רוח ההתנדבות, הגבורה ואהבת ישראל שהיו בו, נותרו עמנו כסמל לכל הטוב והיפה שיש בכולנו, ובמיוחד בנוער הישראלי.
ראש העיר אלי ברדה בירך את ראש מינהל החינוך, מנהל ביה"ס והתלמידה על ההישג המבטא את ערך החינוך למצוינות בחינוך ומצוינות ההתנדבות והערבות ההדדית בעיר.