זה קרה: חגיגת היוגה הגדולה ביותר בטבעון 

רחבת הדשא במרכז קריית טבעון כוסתה כולה במזרני יוגה צבעוניים לכבוד אירוע 'יוגה במרכז', על שם זיוה בלשן

ביום חמישי, ה-2 בספטמבר, כוסתה רחבת הדשא הירוקה, שבמרכז קריית טבעון, במזרני יוגה והפכה צבעונית במיוחד, לכבוד אירוע 'יוגה במרכז' על שמה של זיוה בלשן, שנפרדה מאיתנו לפני כשנתיים. האירוע נערך בשיתוף עם בני משפחת בלשן, שביקשו להעניק לתושבי הקריה הזדמנות להתנסות בסדנאות יוגה מסוגים שונים, ובכך להנציח את זכרה של זיוה.

למעלה ממאה מתושבי הקריה, בהם חברים ומכרים, לקחו חלק באירוע, במסגרתו הקשיבו לדברים שנאמרו על היתרונות שבשילוב יוגה בחיי היומיום, ועל החשיבות שהייתה לתרגול יוגה בעולמה של בלשן. בהמשך, התקיימו סדנאות שונות לתרגול ולאימון עם מיטב המדריכים מטבעון והסביבה, אשר חלקם ליוו את זיוה בלשן במהלך השנים. את סדנת היוגה הקלאסית הדריך איל אפרים; את סדנת היוגה להורים ולילדים הדריכה שירה דרומי; את סדנת היוגה לזוגות הדריכה מירב ברויאר; ואת סדנת היוגה למתחילים הדריכה גלית דגני.

בנותיה של בלשן, אורי, שני וניצן, נשאו באחריות על ניהול הלוגיסטיקה המורכבת של האירוע. 

איל אפרים, מדריך יוגה בכיר שליווה את זיוה תיאר במילותיו: "זיוה הלכה בנתיב האומץ ובכך עזרה לנו למצוא את האומץ שלנו. זיוה שילבה את היוגה עם החיים ועם היהדות והישראליות.
זיוה בחרה לאהוב את החיים ואת בני האדם סביבה.
אנו מקווים שכנס היוגה הנפלא הזה יהפך למסורת שבה ניפגש מדי שנה לכבודה של זיוה ולטובת כל הקהילה"

בעלה של זיוה, צבי, נשא דברים במהלך הערב. "אנו עורכים את אירוע 'יוגה במרכז' בהשראתה של זיוה", אמר צבי והוסיף, "הסגנון והאווירה תואמים את האישיות שלה. מדובר באירוע שמח וזיוה תמיד ביקשה להראות לנו שחשוב לשמור על שמחת חיים. ערכים נוספים שהיו חשובים לזיוה ובאים לידי ביטוי באירוע הם, תרומה לקהילה, כאשר כל מי שלקח חלק באירוע עשה זאת כתרומה לקהילה; אהבה ליוגה; לתת לכל אחד ואחת לבחור את מה שמתאים לו או לה; להקשיב לכל אדם; לנסות להתחבר ולתת עצות מועילות ונטולות שיפוטיות. כל מי שהכיר את זיוה, התחבר לעצות שקיבל ממנה והעריך את גישתה לחיים ברוח 'ואהבת לרעך כמוך'".

הודות לכל מי שתרמו מזמנם ומכישוריהם האירוע עבר בהצלחה רבה. רבבות מתושבי הקריה נהנו והודו על החוויה המיוחדת.