שומרים על הבטיחות ברמת ישי: אגרונום ביצע סקר עצי דקל במוסדות החינוך ובשטחים הציבוריים

פעילות נוספת להגברת הבטיחות במוסדות החינוך ובשטחים הציבוריים. הסקר שכלל בין היתר בדיקה שהעצים אינם נגועים במחלות וללא סכנת קריסה של ענפים או גזעים. האגרונום אהרון ברגר שביצע את הסקר ציין את רמת התחזוקה הגבוהה של העצים. ראש המועצה עפר בן אליעזר: "התחזוקה השוטפת במוסדות החינוך, גני הילדים, גני המשחקים ובשטחים הפתוחים נעשית בהתאם לתוכניות העבודה ותוך הקפדה על הכללים והנהלים"

במסגרת פעילות מועצת רמת ישי לשמירה על הבטיחות במוסדות החינוך ובשטחים הציבוריים התקיים "סקר עצי דקל" ברחבי הישוב. הסקר כלל בין היתר בדיקה שעצי הדקל אינם נגועים במחלות וכי הם ללא סכנת קריסה של ענפים או גזעים. האגרונום אהרון ברגר שביצע את הסקר ציין את רמת התחזוקה הגבוהה של העצים (ברמת ישי מדובר בדקלים מסוג "וושינגטוניה").

יודגש כי לפני מספר חודשים נערך בגני הילדים בישוב ובבית הספר הארזים סקר עצים כללי ובעקבותיו הועברו הערות לטיפול אשר בוצעו.

מנהל התפעול ניסים יחזקאל שהתלווה לאגרונום במהלך סקר העצים ציין כי המועצה מקיימת ביקורות בטיחות בכלל ובפרט בנושא עצים באופן שוטף הן במוסדות הציבור וגני הילדים וגני המשחקים והן בשטחים הציבוריים. ראש המועצה עפר בן אליעזר: "התחזוקה השוטפת של העצים בשטחים הציבוריים ובמוסדות החינוך ובשטחים הציבוריים נעשית בהתאם לתוכניות העבודה ותוך הקפדה על הכללים והנהלים לבטיחות התושבים, התלמידים והצוותים החינוכיים".