מנכ"ל הרלב"ד ביקר ברמת ישי בפתיחת שנת הלימודים והתרשם מרמת המוכנות הגבוהה 

ראש המועצה עפר בן אליעזר אירח את שניר זיידל בישוב והעלה בפניו צרכים תחבורתיים ובהם הסדרת הכניסה המזרחית לישוב. זיידל הודה לבן אליעזר על הביקור וציין לטובה את מוכנות הגבוהה של הישוב לפתיחת שנת הלימודים. יצויין כי רמת ישי זכתה לציון 100 במפקד של הרלב"ד לבדיקת בטיחות בסביבת מוסדות חינוך לשנת 2021. המפקד בדק כ-1500 בתי ספר יסודיים ברחבי הארץ ובהם ביה"ס ארזים שעבר את המבדק בצורה מושלמת. עפר בן אליעזר: "המועצה רואה חשיבות רבה בהסדרת סביבת בטיחות מיטבית בקרבת מוסדות החינוך ובדרכי ההגעה אליהם. תודה למנכ"ל הרלב"ד על האוזן הקשבת לצרכים התחבורתיים של רמת ישי"

שבחים על תפקוד והערכות מועצת רמת ישי לפתיחת שנת הלימודים מפי מנכ"ל הרלב"ד (הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים) שניר זיידל אשר ביקר השבוע ברמת ישי ביום הראשון ללימודים. ראש המועצה עופר בן אליעזר אירח את זיידל עם פתיחת שנת הלימודים ליד שערי בית הספר ארזים וסקר בפניו את ההערכות התחבורתית-בטיחותית לפתיחת השנה שכללו בין השאר פתיחת 3 כניסות לבית הספר, קבלת תלמידי כיתות א' בדירוג, הצבת פקחים לויסות התנועה והורדת התלמידים, הצבת משמרות זה"ב במעברי החציה ובהם תלמידים אשר הוכשרו לכך וביצוע סימוני דרכים בישוב. בביקור השתתפו גם מנהל המרחב של רלב"ד דרור בן חור ומנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג.

יצויין כי רמת ישי זכתה לציון 100 במפקד של הרלב"ד לבדיקת בטיחות בסביבת מוסדות חינוך לשנת 2021. המפקד בדק כ-1500 בתי ספר יסודיים ברחבי הארץ ובהם ביה"ס ארזים שעבר את המבדק בצורה מושלמת. במפקד נבחנו בין היתר: דרכי הגעה להולכי רגל, הסדרי העלאה והורדה של התלמידים מהסעות ורכבים פרטיים, מיתון תנועה בסביבת בתי הספר, תקינות מעברי חציה, משמרות זה"ב ועוד.

בן אליעזר העלה בפני זיידל צרכים תחבורתיים בישוב ובראש ובראשונה הסדרת התנועה בכניסה המזרחית לישוב בין היתר באמצעות הצבת כיכר.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר: "המועצה רואה חשיבות רבה בהסדרת סביבת בטיחות מיטבית בקרבת מוסדות החינוך ובדרכי ההגעה אליהם והראייה לכך ציון 100 שקיבלנו במפקד של הרלב"ד, תודות לעבודה משותפת של מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, רכזת מטה זה"ב ישובי מיכל סהר, מנהלות בית הספר ארזים, המנהלת היוצאת טלי אימברמן והמנהלת הנכנסת אורית קובו-הייט, מחלקת הבטחון והפיקוח בניהולו של יחיאל סבג מחלקת התפעול בניהולו של ניסים יחזקאל. תודה גדולה לממלא מקומי ויו"ר וועדת חינוך יונתן הירשפלד על העבודה המשותפת לקידום החינוך ברמת ישי. תודה למנכ"ל הרלב"ד שניר זיידל על האוזן הקשבת לצרכיה של רמת ישי".