מועצת רמת ישי קיבלה את השנה החדשה בערב עובדים ובו הוענקה תעודת עובד/ת המצטיין/ת לשנת תשפ"א

במהלך הערב שהתקיים במעמד ראש המועצה, עופר בן אליעזר, חברי מועצה וגימלאי המועצה, נערך טקס הרמת הכוסית, טקס פרידה מעובדים שיצאו לגימלאות והענקת פרס עובד מצטיין.  השנה נבחרה לעובדת מצטיינת שרית קירשנבאום סייעת בגני הילדים. האורחים נהנו מארוחה עשירה והופעה של הזמרת גילה שרון. בן אליעזר הודה לעובדים על ההשקעה הרבה במשך כל ימות השנה ואיחל שנה טובה להם ולבני משפחותיהם

ביום רביעי בשבוע שעבר קיימה מועצת רמת ישי את טקס הרמת הכוסית המסורתי לרגל החג והשנה החדשה שבפתח. הטקס נערך במתכונת של ערב עובדים, שכלל ארוחת ערב עשירה יחד עם בנות הזוג, ברכות, טקס פרישה של עובדים, הכרזת עובד מצטיין ומופע מוסיקלי.

הערב התקיים בבריכת השחייה שקושטה בטוב טעם, במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, חברי מועצה מנהלי המחלקות, חברי הוועד, העובדים ובני משפחותיהם ועובדים אשר פרשו לגימלאות.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר, המנכ"ל איציק זכאי, הרב הראשי של רמת ישי יצחק יוסף וולוסוב ונציגת הוועד איריס שלמה, איחלו לעובדים שנה טובה והתקיים טקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה.

בן אליעזר הודה לעובדים על ההשקעה הרבה במשך כל ימות השנה ועל תרומתם לתנופת הפיתוח בישוב ואיחל שנה טובה להם ולבני משפחותיהם.

כמידי שנה, וכמיטב המסורת, הוענקה תעודת עובדת מצטיינת לעובדת שנבחר ע"י ועדה רשותית מבין מספר מועמדים מקרב העובדים. העובדת שנבחרה השנה היא שרית קירשנבאום סייעת בגני הילדים. מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר סיפרה על מקצועיותה ומסירותה.

כמו כן נערך טקס פרידה מעובדים אשר פרשו לגימלאות וקיבלו מתנת פרישה מהמועצה-עוזי פריד ששימש כמנכ"ל המועצה, מירי דרוקר שניהלה את מחלקת החינוך, תייסיר קאסם שהיה גזבר ומזכיר המועצה עו"ד אפי קיזל ששימש כיועץ המשפטי של המועצה וד"ר ליאון דוד וטרינר ששימש כוטרינר המועצה.

אחרי הארוחה העשירה, נערכה הופעה של הזמרת גילה שרון בהשתתפות הקהל. בן אליעזר הודה לעוזרת ראש המועצה סיגלית ברזאני על הארגון המופתי של האירוע בשיתוף הוועד.