"יחד עם מכבי הבאנו למגדל העמק מעטפת שירותי רפואה משמעותית"

בטקס חגיגי ומצומצם נחנך באופן רשמי המרכז לבריאות הילד והמשפחה של מכבי במגדל העמק בנוכחות ראש העיר, מר אלי ברדה

 מכבי שירותי בריאות חנכה השבוע באופן רשמי את המרכז הרפואי החדש במגדל העמק, בטקס חגיגי ומצומצם בצל הגבלות הקורונה. כיבדו בנוכחותם: מר אלי ברדה, ראש העיר; הגב' סיגל דדון-לוי, מנכ"לית מכבי; מר רן סער, יו"ר הנהלת מכבי, וכן ההנהלה הרפואית של מכבי בצפון: ד"ר אייל פורמן, ד"ר ריזאן סח'ניני ומר עפר אידלברג, מנהל מכבי במגדל העמק.

 

במרכז החדש לבריאות הילד והמשפחה יוענקו מגוון שירותי רפואה מתקדמים לתושבי העיר ויינתן מענה רפואי שישה ימים בשבוע, בהתאמה לשירותים השונים, על ידי מומחים מהמובילים בארץ, תחת קורת גג אחת. 

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: "שמחנו לפתוח ולחנוך את המרכז הרפואי המרשים של "מכבי" בשכונה החדשה בקרית בגין. עיריית מגדל העמק ומכבי רואים עין בעין את נושא קידום ופיתוח שירותי רפואה חדשים ומתקדמים והנגשתם לתושבים. יחד אנו נמשיך לקדם את השירותים לרווחת תושבי העיר ולבריאותם. יחד נוביל את התושבים לבריאות נכונה, נתמודד עם הקורונה, ונעשה את כל הניתן למען קהילה בריאה ואיכותית".

עפר אידלברג, מנהל מכבי במגדל העמק:" מכבי ממשיכה להשקיע רבות ולפתח את רפואת הקהילה בצפון הארץ. הקמת המרכז הרפואי במגדל העמק מטרתה להנגיש את מירב השירותים לחברי מכבי בעיר ובאזור, בזמינות גבוהה ועל ידי צוות מקצועי ואיכותי, למען עתיד טוב ובריא יותר".