היסטוריה: אירוע משותף של שלושת המתנסים המובילים במחוז

בשבוע שעבר התקיים לראשונה אירוע משותף לשלושת המרכזים הקהילתיים המובילים באזורנו – יקנעם עילית, מגדל העמק ורמת ישי.  

חברי ההנהלות הציבוריות והעובדים של שלושת המרכזים הקהילתיים הפועלים במסגרת החברת הארצית למתנסים, הוזמנו לאירוע חגיגי, שהתקיים בפארק הרכבת הישנה בכפר יהושע ומטרתו הייתה פשוטה: להגיד תודה והערכה לעובדי ומתנדבי המתנ"סים שעמלו רבות בשנה כה מאתגרת.

בין קרונות משוחזרים מימי הטורקים ועצי אקליפטוסים מימי החלוצים הורגשה אווירה מיוחדת ולצידה הוגשו כיבוד, שתייה ומוזיקה חיה נוגנה על ידי הרכבי מוזיקה של קונסרבטוריון יקנעם עילית. 

ראשי הערים סימון אלפסי מיקנעם עילית, עפר בן אליעזר מרמת ישי ואלי ברדה ממגדל העמק בירכו על היוזמה המשותפת להוקרת העובדים וחברי ההנהלות הציבוריות. 

יו"ר הנהלות המרכזים הקהילתיים לאה פדידה מיקנעם, יורם ברזאני מרמת ישי ואבי אבירם ממגדל העמק הדגישו את חשיבות שיתוף הפעולה האזורי במגוון והיתרון שיש בכך כאשר הדבר נוצר כיוזמה וברצון משותף ולא כהכרח.

אבי ברקב , מנכ"ל מרכז קהילתי רמת ישי הנחה את האירוע. ברקב הודה ליו"ר ההנהלות, לראשי הערים ועמיתיו, מנהלי המרכזים הקהילתיים ליאור בכר מיקנעם עילית ואורית כהן זאבי ממגדל העמק, לחברה למתנ"סים ולקק"ל על החסות שנתנה לאירוע. ברקב הוסיף, כי אירוע זה הינו ציון דרך והתחלה של דרך משותפת וכי כבר עלו רעיונות שונים לשיתוף פעולה באירועי שיא בתחומי התרבות, הספורט ואף במענה לצרכיהם של אנשים עם מוגבלויות. 

ליאת בלכר, סגנית מנהל מחוז חיפה והעמקים בחברה למתנ"סים נשאה דברים וציינה שהאירוע הוא רק סנונית ראשונה בסדרת שיתופי פעולה שמתוכננת בעתיד בין המרכזים הקהילתיים. 

הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ הופיעה במופע סטנדאפ שלא עשה הנחות כמעט לאף אחד מבאי האירוע. 

 

היה אירוע מוצלח ונעים בהפקה משותפת של שלושת רכזות האירועים והתרבות במתנסים חנה סולומון ממתנ"ס יקנעם, אסתר איפרגן ממתנ"ס מגדל העמק ו אורית איינשטיין ממתנ"ס רמת ישי,  וכולם מחכים כבר לשיתוף הפעולה הבא.