ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר נפגש עם מנכ"ל רמ"י בנוגע לקידום שיווק קרקעות בישוב

הפגישה התקיימה על רקע הביקוש הגובר לדיור וקרקעות ברמת ישי. במסגרת המשך פיתוח התשתיות ברמת ישי יתקיים בשבוע הבא מפגש שיתוף ציבור בנושא שדרוג רחוב האגוז

על רקע הביקוש הגובר לדיור וקרקעות ברמת ישי, ביקוש שנמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות, נפגש בשבוע שעבר ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר עם מנכ"ל רמ"י (רשות מקרקעי ישראל), ינקי קוינט, כדי לקדם שיווק קרקעות ברחבי רמת ישי בכלל ובפרדס בחיסכון בפרט. בפגישה השתתפו  מנכ"ל המועצה איציק זכאי ומהנדסת המועצה אתי בוצין.

בינתיים נמשך פיתוח השכונות החדשות ברמת ישי. לאחרונה הושלמה סלילת רחוב העירית בשכונה המערבית. הסלילה התבצעה במסגרת שלב ב'  של השכונה הכולל בין גם הסדרת חניות ומדרכות ותאורה חדשה. בשכונה זו הוקמו כ-50 יחידות דיור. גם בשכונת פרדס וחסכון בה מוקמות כ-300 יחידות דיור, נמשך שלב ב'. 

ראש המועצה עופר בן אליעזר המלווה את העבודות יחד עם הצוות המקצועי של המועצה: "אנו ממשיכים לפתח במלוא המרץ את התשתיות ברמת ישי. אני מודה לחבר המועצה לניר חבקין, יו"ר הוועדה לתיכנון ובניה רמת ישי, על שיתוף הפעולה לקידום והמשך פיתוחה של רמת ישי. ולמהנדסת המועצה אתי בוצין על ליווי העבודות".