נולדו לרקוד!

התקיימו מופעי הסיום של בית הספר למחול בבית האמנויות עמק יזרעאל החותמים את שנת הלימודים הנוכחית

בערב חגיגי ומרחיב לב, התקיימו בנוכחות ראש המועצה אייל בצר, הורים, אורחים ותלמידים, מופעי הסיום של מרכז המחול של בית האמנויות לשנת הלימודים הנוכחית. 

ערב זה מסכם  תהליך ארוך אותו עברו הרקדניות במהלך השנה, המהווה את נקודת השיא של השקעתם האינסופית. במהלך הערב נפרד צוות האולפנה מתלמידות המחול בשכבת י"ב.
בשנה מורכבת זו, בה הלימודים התקיימו בזום למשך תקופה ארוכה, סיימו כ- 350 תלמידות ותלמידים בבית הספר למחול, הישג מרשים לכל הדעות.

צוות המורים לא ויתר על השיעורים שהועברו בתחילה בזום ולאחר מכן, עם מסכות ובקפסולות. הם עשו כל מה שנדרש כדי להבטיח לתלמידות ולתלמידים שנה חווייתית, מקצועית ומלמדת.  

במהלך השבוע הופיעו כל קבוצות מרכז המחול; מהמסלול המקצועי לכיתות ז-י"ב, המחול הצעיר ועד שלוחות המחול בגבעת אלה ובשמשית. 

הבנות רקדו במגוון סגנונות מחול- מהבלט קלאסי, הריקוד המודרני, דרך קומפוזיציה, היפ הופ וג'אז.

השנה מסיימות תשע בנות משכבת י"ב את מגמת המחול: ליהי אבוחצירה מאלון הגליל, לילך גוזלי מאלון הגליל, שירה כהן מאלון הגליל, גאיה בן יצחק מגבעת אלה, יהלי פלד מגבת, עמית בן יעקב מעדי, רום לוי משמשית, טליה נוטקין מנהלל ומעין צור מאלוני אבא.

מנהלת בית האמנויות לאה זית, הודתה לגבי צפניה, מנהל מרכז המחול שעמד מאחורי הפקת אירועי סיום המחול, וניצח ביד רמה על המופעים השונים. לרקדניות ולרקדנים היא אמרה: "זו הייתה שנה מאתגרת ובזכות מורים נפלאים ומשפחות שתמכו לאורך כל הדרך, הצלחנו לעבור אותה על הצד הטוב ביותר. כולי הערכה למאמציכם ועל כך שלא ויתרתם, והגעתם לקו הגמר עם תוצאות מרשימות".

אייל בצר ראש המועצה, בירך את התלמידות, התלמידים וצוות האולפנה למחול: "בעולם המחול- הדרך קשה, רצופת מכשולים, משברים, יזע ולא מעט דמעות. אבל אלו שמסיימים אותה יודע שהשמיים הם הגבול עבורם."