מכבי זכתה במקום הראשון במדד "מצטייני השירות של ישראל" מבין כלל קופות החולים

כך עולה מסקר מקיף שביצעה חברת "בראבו" המובילה את מועדון ה"סופרברנדס" של החברות המצוינות בתחומם ואשר השיקה השנה לראשונה גם את "פרס ההצטיינות בשירות" בו זוכה מכבי שירותי בריאות

מכבי שירותי בריאות נבחרה בימים האחרונים במקום הראשון במדד "מצטייני השירות של ישראל", מבין כלל קופות החולים לשנת 2021. הבחירה במכבי הינה במסגרת סקר שביעות הרצון שערכה חברת 'בראבו', עבור מועדון ה'סופרברנדס' שהשיק לראשונה בישראל גם את "פרס ההצטיינות בשירות" – בו זכתה כאמור מכבי שירותי בריאות.

פרס ההצטיינות בשירות בו זכתה מכבי שירותי בריאות, מעיד על שביעות הרצון הגבוהה של חברי מכבי כבר שנים ארוכות, כפי שהוא לידי ביטוי גם במרבית המעברים בין קופות החולים בישראל בשנים האחרונות ושבזכותם מכבי היא הקופה היחידה שצומחת כבר למעלה משש שנים ברציפות.

גם בשנה האחרונה נרשמת מגמת צמיחה אדירה בשירותי הרפואה של מכבי. במחוז הצפון נפתחו מרכזים רפואיים חדשים והורחבו השירותים הרפואיים המתקדמים ביותר עבור כלל חברי מכבי. 

מנהלת השירות וחווית מטופל במחוז הצפון של מכבי, אילנה ידיד: "אנו גאים בכך שחברי מכבי בוחרים בנו שוב ושוב כמצטיינים בתחום השירות מכל קופות החולים ומודים לחברי מכבי על שיעורי ההערכה לה אנו זוכים בסקרי חווית המטופלים. אנו במכבי קשובים מאוד לצרכי החברים, מפתחים, מוסיפים ומעבים את השירותים הרפואיים שאנו מעניקים וכמובן פועלים להתאים את השירותים לכלל חברי מכבי ונמשיך כך גם בעתיד".