כללית מחוז חיפה וגליל מערבי:

מנהל כללית מחוז חיפה וגליל מערבי נפגש עם ראש עיריית נשר והודה לו על שיתוף הפעולה במאבק למיגור נגיף הקורונה

מנהל כללית מחוז חיפה וגליל מערבי, רונן נודלמן, נפגש עם ראש עיריית נשר, רועי לוי והודה לו על שיתוף הפעולה במאבק למיגור נגיף הקורונה.

במהלך השנה עיריית נשר סייעה בהקמת מתחמי הבדיקות והחיסונים, עודדה את התושבים להיבדק ולהתחסן, לשמור על כללי הריחוק החברתי, המסכות והבידוד. 

"בשנה וחצי האחרונות אנו מתמודדים יחד עם הרשויות עם שגרה מאתגרת בעקבות הקורונה. השותפות בנינו לצד שגרת הטיפולים במרפאות, מסייעת לבלימת שרשרת ההדבקה. שיתוף הפעולה עם הרשויות תורם לבריאות התושבים. לצד שגרת הקורונה, אנו ממשיכים להרחיב ולשפר כל הזמן את השירותים והזמינות לטובת מטופלינו" שיתף רונן.

 

ראש העיר, רועי לוי, הודה למנהל המחוז ובירך על שיתוף הפעולה "אנחנו נלחמים בנגיף אשר לא מבחין בין אדם לאדם ובתקופה זו כללית עמדה לצידנו. אני רוצה להודות לידידי, רונן, על העבודה היוצאת מן הכלל של כללית, על המסירות והאכפתיות". 

 

למעלה מ- 2.5 מיליון איש התחסנו בכללית עד כה הודות לזמינות, לנגישות ולפריסת מתחמי החיסונים הרבים ברחבי הארץ הפועלים שעות רבות וארוכות. מבצע החיסונים של כללית הוא אחד המהירים והיעילים בעולם עם זמינות ונגישות מירבית למתחמים.

אנו קוראים לכל מי שטרם התחסן להגיע ולהתחסן, זהו הכלי שיש לנו להתמודדות עם מגיפת הקורונה.

אנו קוראים לכל מי שטרם התחסן להגיע ולהתחסן, זהו הכלי שיש לנו להתמודדות עם מגיפה הקורונה.

 

"אנחנו כאן בשבילכם, שומרים על בריאותכם, שימרו גם אתם. אנו מאחלים בריאות ובשורות טובות" סיכם רונן.