ראש מועצת רמת ישי עפר בן אליעזר במפגש סיכום השנה של צוותי הגיל הרך: "אתן מנהיגות אמיתיות"

בן אליעזר התייחס בדבריו בין היתר להתמודדות הגננות והסייעות עם האתגרים בתקופת משבר הקורונה. בן אליעזר: "המועצה תמשיך לפעול להשקיע בתשתיות החינוך הן מבחינה פיסית, פדגוגית וכמו כן בהון האנושי". המפגש כלל פעילות שעסקה בקיימות, צלילים ומוסיקה, בהמשך לתוכנית השנתית המערכתית שמתקיימת בגיל הרך 

ברמת ישי ממשיכים להעצים ולטפח את ההון האנושי. במסגרת זו התקיים ביום ראשון השבוע מפגש סיכום השנה לגננות וסייעות הגנים. ראש המועצה עפר בן אליעזר השתתף במפגש יחד עם מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר והודה לצוותים על המסירות הרבה במיוחד בשנה מורכבת זו שכללה התמודדות עם האתגרים שהציב משבר הקורונה ואמר להן: "אתן מנהיגות ומובילות אמיתיות ובליגה הלאומית של הגננות ". כמו כן השתתפו במפגש שרון דהן ואביבה נחום מפקחות משרד החינוך במחוז.

לאחר הברכות של בן אליעזר ושלזינגר התקיימה פעילות תחת הכותרת "דמיון וצליל" שעסקה בקיימות, צלילים ומוסיקה אותה העביר גיל בוהדנה בהמשך לתכנית השנתית המערכתית שמתקיימת בגיל הרך. 

בן אליעזר כאמור שיבח את פעילות הגננות והסייעות בטיפוח דור העתיד של רמת ישי ואמר: "המועצה תמשיך לפעול להשקיע בתשתיות החינוך הן מבחינה פיסית, פדגוגית וכמו כן בהון האנושי. תודה גדולה למנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר על הנתינה האינסופית ולממלא מקומי ויו"ר וועדת החינוך יונתן הירשפלד על השותפות".