יקנעם למען החיילים

מפתיחת מבצע "שומר החומות" אימצו העירייה והאגודה למען החייל ביישוב יחידות של מג"ב וכיפת ברזל.
רה"ע בביקור חיילים: "מרגש מאוד לראות את פעילותם.  הם עושים לילות כימים למעננו"

יקנעם למען חיילות וחיילי צבא ההגנה לישראל במשך כל השנה, ובימים אלו של מבצע "שומר החומות" דואגים עיריית יקנעם והאגודה למען החייל לחיילינו.

עם פתיחת המבצע התגייסו העירייה וסניף האגודה למען החייל היישובי, אימצו יחידות מיוחדות של מג"ב וכיפת ברזל, וסיפקו להם בין היתר מזון, ממתקים, טואלטיקה, מאפים ומגשי פיצות בלילות, וכל זאת על מנת לתת להם את המעטפת, התשתית הבסיסית, כדי שיוכלו להמשיך ולבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר. ראש העיר, סימון אלפסי ויו"ר האגודה למען החייל, דובי זייטלבך ביקרו ביחד עם מתנדבי האגודה למען החייל חיילים מכיפת ברזל ודאגו להם לארוחת ערב עשירה ומפנקת. 

בנוסף לאלו, ובשיתוף עם העירייה פתח הקאנטרי היישובי את שעריו ללא עלות למשפחות מהדרום והמרכז, כולל למשפחות שמתארחות באזור. 

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"יקנעם למען חיילי צבא הגנה לישראל בשגרה ובוודאי בחירום, ואני שמח שמראשית המבצע כולנו דואגים לחיילינו. ביקור החיילים היה מאוד מרגש, ושמענו מהם על שירותם המאתגר. אני מודה מקרב הלב למתנדבי סניף האגודה למען החייל בעיר, ליו"ר הסניף, דובי זייטלבך, להנהלת הקאנטרי ולכל מי שמסייע לנו לתת עוד ועוד לחיילינו. הם הכי ראויים לכך".