מצטיינים בכלל ובקורונה בפרט

פורסמו מקבלי פרס המצויינות מקרב עובדי כללית לשנת 2020. השנה, עמדה הבחירה, שהתבססה על המלצות שהתקבלו מעובדי כללית ולקוחות, יחד עם שיקוליה של וועדה רב תחומית, בסימן ההתמודדות עם מגיפת הקורונה

בין הזוכים סוהייר נימרי מצוות המעבדה לכימיה וסרולוגיה במעבדה המחוזית הגדולה של כללית בנשר ועאטף חסן – רוקח אחראי במרפאת כללית תל חנן.

"מים שקטים חודרים עמוק" כך ניתן להגדיר את סוהייר ואכן, בהחלטה למתן הפרס לסוהייר צויין כי היא מתבלטת בצניעותה, אך בו בזמן נחושה בכל ההיבט המקצועי. מקפידה על עבודה מדוייקת ובלתי מתפשרת, בדגש על איכות התוצאה. היא מקדמת בדרכה השקטה, את בריאות המטופלים בכללית ומובילה את המעבדה הביוכימית-סרולוגית לרמות מקצועיות גבוהות במיוחד. בתקופת הקורונה הצטיינה פעם נוספת כאשר הייתה בין העובדים הראשונים שהשתלבו במעבדת הקורונה שהקימה כללית במעבדה המחוזית בנשר. כמו כן, כאשר חבריה לצוות שהו בבידוד, דאגה להמשיך את הפעילות במעבדה כשהיא נושאת על כתפיה את עיקר נטל העבודה וזאת כדי שלא לפגוע בשירות למטופלים הנזקקים לתוצאות הבדיקות.

עאטף חסןרוקח אחראי במרפאת כללית תל חנן ותושב חיפה

עאטף מוערך מאד על ידי המטופלים והצוות בשל תודעת השירות הגבוהה שלו, המשולבים עם ידע ומקצועיות, בזכותם מקבלים המטופלים טיפול באיכות רפואית גבוהה. הוא מעורב מאוד בתהליכי העבודה בכלל המרפאה ומהווה גורם חשוב המקשר בין הצוות למטופלים אשר נותנים בו אמון רב ורואים בו כסמכות מקצועית ממנה ניתן ללמוד ועמה להתייעץ.

חבריהם לקבלת הפרס הם: שלי גלבוע – המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאת חבצלת של כללית בכרמיאל, ערין דאוד –  מנהלת הסיעוד במרפאת כללית בסח'נין, צבי תני גולובשקו – מנהל המחסנים במערך הלוגיסטי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, תושב קרית ביאליק וד"ר מוחמד ח'טיב – מנהל מרפאת כללית בכבול.