רמת ישי חגגה עצמאות בשישה מוקדי פעילות לכל הגילאים ברחבי הישוב ו"משאית שמחה" עם הזמרת אורנה דץ

ברמת ישי חודשו חגיגות יום העצמאות במתכונת שונה בשל הנסיבות. מאות רבות של תושבים השתתפו בחגיגות ונהנו ממגוון אופציות: במת הטקס ברחבת המתנ"ס, שירה בציבור בפארק קותי, ריקודי עם במגרש ארזים, מתחם נוער ודוכני מזון במגרש חט"ב היובל, מתחמי מתנפחים לילדים במגרש ההוקי ובמגרש ברחוב המרגניות. הפתעת הערב: ראש המועצה עופר בן אליעזר הצטרף בנגינת אקורדיון לאורנה דץ והשניים ביצעו יחד את השיר "כאן נולדתי". בן אליעזר: "הפיזור למספר מוקדים הוכיח את עצמו הן מבחינת ההיצע והן מבחינת שמירה על בריאות הציבור. התושבים הצביעו ברגליים ופקדו את מוקדי הבילויים השונים. כיף גדול היה לעבור בין המוקדים השונים ולראות ולחוש באווירת חג אמיתית"

חגיגות יום העצמאות התקיימו ברמת ישי בשבוע שעבר אחרי הפסקה של שנה בעקבות משבר הקורונה וזכו להצלחה גדולה כאשר השתתפו בהם מאות רבות של תושבים אשר נהנו ממגוון פעילויות וחגגו במתחמים השונים. האירועים התקיימו במתכונת שונה ומקורית בשישה מוקדי פעילות שונים בכדי לצמצם התקהלויות ועל מנת לאפשר היצע לכל קשת הגילאים בנוסף, עברה ברחבי הישוב "משאית שמחה" ואיתה הזמרת האהובה אורנה דץ שהרימה את רמת ישי על הרגליים במיטב להיטיה. הפתעת הערב: ראש המועצה עופר בן אליעזר הצטרף לדץ בנגינת אקורדיון והשניים ביצעו יחד את השיר "כאן נולדתי".

ששת המוקדים שפעלו: במת הטקס ברחבת המתנ"ס, ערב שירה בציבור בגן קותי, ריקודי עם במגרש ארזים, מתחם נוער ודוכנים במגרש חט"ב היובל, מתחמי מתנפחים לילדים במגרש ההוקי גלגיליות מול הבריכה ומגרש הספורט ברחוב המרגניות. בבמת הטקס התקיים טקס הכתרת יקירי רמת ישי וכמו כן הופעות של להקות מקומיות בהנחייתו של הדר גורדון, רכז התרבות במתנ"ס. פארק קותי הפך למתחם "שירה בציבור" עם שירי ארץ ישראל הישנה והטובה מאת יורם שחר, במגרש הספורט של ביה"ס ארזים התקיימה הרקדה בהובלת לימור שפירא (שני מתחמים אלה פעלו במתכונת של "תו ירוק"), כאמור מתחמי ילדים גילאי 4-12 פעלו במגרשי הספורט ברחוב המרגניות ובמגרש ההוקי מול הבריכה. במגרש החט"ב נהנו בני הנוער ממבחר תחנות משחק מולטימדיה, שולחנות פינג פונג ותקליטן.

ראש המועצה עופר בן אליעזר: "בעקבות הנסיבות והרצון לקיים חגיגות יום העצמאות לצד שמירה על ההנחיות ונקיטת משנה זהירות, קיימנו את החגיגות השנה במתכונת שונה ומקורית תוך דגש על בריאות הציבור. המתחמים השנה פוזרו לשישה מוקדים כאשר הדגש על הוא הימנעות מהתקהלויות ופעילויות באוויר הפתוח. יצרנו מגוון פעילויות מהנות שנותנות מענה לכל הגילאים. לשמחתינו הפיזור למספר מוקדים הוכיח את עצמו הן מבחינת ההיצע והן מבחינת שמירה על בריאות הציבור. תושבי רמת ישי הצביעו ברגליים ופקדו את מוקדי הבילויים השונים, תוך שמירה על ההנחיות. כיף גדול היה לעבור בין המוקדים השונים ולראות ולחוש באווירת חג אמיתית. תודה גדולה לכל מי שיזם, עמל, הפיק וניהל את הערב-החל ממנהל המתנ"ס אבי בקרב, הרכזים השונים, צוות התפעול של המועצה בניהולו של ניסים יחזקאל, וכמובן תודה גדולה לכם התושבים שהשתתפתם בחגיגות יום העצמאות ה-73 למדינה".