אות יקיר רמת ישי הוענק לאיטה הייבלום ואברהם ליבוביץ' 

בטקס חגיגי שנערך במסגרת חגיגות ערב יום העצמאות, העניק ראש המועצה עופר בן אליעזר להייבלום וליבוביץ' תעודת הוקרה וזר פרחים בזכות שנות התנדבות ארוכות ופוריות למען הקהילה ברמת ישי, וברך אותם על פועלם. השניים נבחרו ליקירי רמת ישי על ידי וועדת פרס שקיבלה אליה המלצות מתושבים. עופר בן אליעזר: "לכבוד הוא לי להעניק את אות יקיר רמת ישי לאיטה הייבלום ולאברהם ליבוביץ', שסיפור התנדבותם לאורך עשרות בשנים הוא סיפורה של קהילת רמת ישי-קהילה ערכית, חמה ותומכת"

ברמת ישי חגגו את יום העצמאות בשלל אירועים, פעילויות וטקסים. במהלך הערב התקיים כמיטב המסורת טקס הענקת אות יקיר רמת ישי. ראש המועצה עופר בן אליעזר העניק את התואר השנה לשני תושבים (מאחר ובשנה שעברה לא התקיים טקס)-הכבוד נפל בחיקם של איטה הייבלום ואברהם ליבוביץ', בזכות התנדבות משמעותית של עשרות שנים בקהילת רמת ישי. הייבלום וליבוביץ' נבחרו על ידי וועדת פרס שקיבלה אליה המלצות מתושבים אליהם הופנה בחודשים האחרונים קול קורא בנושא.                                        

בן אליעזר העניק לשניים את אות יקיר רמת ישי- תעודות הוקרה וזרי פרחים וברך אותם על פעילותם העניפה לקידום קהילת רמת ישי. איטה הייבלום בת  71, תושבת רמת ישי מ-1989, העבירה בהתנדבות במסגרת עבודתה במרכז הלמידה הרצאות וסדנאות להורים וילדים ולצוותי החינוך וכן ביצעה איבחונים דידקטיים בהתנדבות דרך מח' הרווחה. איטה יזמה ודחפה לשיפוץ בית הקשיש ומיתוגו כ"מועדון ארז". במסגרת זו יזמה פעילויות רבות ומגוונות לאוכלוסייה הבוגרת. היא שימשה במשך כ-8 שנים חברת הנהלת המתנ"ס ויו"ר ועדת גימלאים וכן חברה במועצת נשים ישובית ובמסגרתם היתה פעילה בפרויקטים רבים. כמו כן יזמה הבאת נציג הביטוח הלאומי ליישוב והקמת קב' מתנדבים המבקרים בבתי מרותקים. כמו כן מתנדבת איטה במחלקת הרווחה בחירום, ובתקופת הקורונה בפרט. איטה משמשת עד היום כנציגת הרשות המקומית מול המשרד לאזרחים ותיקים.

אברהם ליבוביץ', בן 79, תושב רמת ישי משנת 1953. לאורך השנים עסק בהתנדבות ציבורית בתחומים שנים ומגוונים למען קהילת רמת ישי, בין היתר שימש כחבר מועצה מ 1978 ועד 1993 ולאחר מכן כסגן ראש המועצה וממלא מקומו והכל בהתנדבות מלאה. 

אברהם שם לנגד עיניו קידום אינטרסים של הישוב מול המוסדות הממשלתיים וגייס תקציבים מגופים יהודיים בעולם. בין היתר שימש גם כחבר הנהלת המתנ"ס ופעל רבות למען תרבות הפנאי של התושבים. כל זאת מתוך מחויבות גדולה ואהבה לישוב.

עופר בן אליעזר: "לכבוד הוא לי להעניק את אות יקיר רמת ישי לאיטה הייבלום ולאברהם ליבוביץ שסיפור התנדבותם לאורך עשרות בשנים הוא סיפורה של קהילת רמת ישי-קהילה ערכית, חמה ותומכת".

את הטקס הינחה במקצועיות רכז התרבות במתנ"ס הדר גורדון.