המסורת נמשכת גם בתקופת הקורונה: מאות משתתפים בצעדת רמת ישי ה-26 ע"ש מאיר שוספי שהתקיימה במתכונת של קפסולות

בשבת האחרונה התקיימה צעדת רמת ישי ע"ש מאיר שוספי במתכונת קפסולות בהשתתפות מאות צועדים. כל אחת משבע הקפסולות הוזנקה בשעה שונה. הפתעות ואטרקציות לכל המשפחה ציפו לצועדים לאורך המסלול. ראש המועצה עופר בן אליעזר אשר הזניק את הצעדה וצעד בראש הצועדים: "מדובר במסורת ארוכת שנים וחשובה שלשמחתי התקיימה כחלק מהחזרה לשגרה. תודה לכל האחראים על הארגון המופתי ולמשפחת שוספי היקרה של שיתוף הפעולה"

בשבת האחרונה התקיימה צעדת רמת ישי ה-26 על שם מאיר שוספי, מסורת ארוכת שנים זו נערכה הפעם במתכונת שונה, אבל מהנה לא פחות. הצועדים חולקו לשבע קפסולות כאשר בכל אחת מהן עד 50 צועדים אשר חולקו לפי שעות הזנקה שונות, כך שבסך הכל השתתפו בה כ-350 צועדים אשר צעדו בשני מסלולים אורך-6 ק"מ וקצר- 4 ק"מ.

ראש המועצה עופר בן אליעזר הזניק את הצעדה יחד עם מנהל המרכז הקהילתי (מתנס) אבי ברקב (מתנ"ס) רמת ישי, ורכז הספורט יריב עזר, וצעד בראש טור הצועדים. קודם להזנקה התקיים טקס להנצחת שמו של חלל צה"ל מאיר שוספי שעל שמו נקראת הצעדה, בהשתתפות ראש המועצה עופר בן אליעזר וששי שוספי נציג המשפחה.

הצועדים נהנו מנוף מדהים, מהשדות המוריקים של רמת ישי והסביבה והמזג אוויר נוח ושמשי. ההליכה היתה במסלולים נוחים בהם ניתן היה לראות משפחות שלמות צועדות גם עם עגלות במסלול כאשר בדרך הוצבו תחנות ריענון ושלל אטרקציות והפתעות ובהן מסגרת סלפי, הפעלות לילדים, דוכן ריענון, דוכן הכנת בלונים ופעילות odt. בסיום קיבלו המשתתפים מדליות השתתפות וקרטיבים להתרעננות.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר הודה למנהל המתנ"ס אבי ברקב, ליו"ר הנהלת המתנ"ס יורם ברזאני ולרכז הספורט במתנ"ס יריב עזר על הארגון המופתי של הצעדה ולששי שוספי נציג משפחת שוספי על שיתוף הפעולה והעזרה לאורך השנים.

עופר בן אליעזר: "מדובר במסורת ארוכת שנים וחשובה שלשמחתי התקיימה כחלק מהחזרה לשגרה. תודה לכל האחראים על הארגון המופתי ולמשפחת שוספי היקרה של שיתוף הפעולה".