בטקס חגיגי נחנכה הכניסה החדשה לאזה"ת רמת ישי

המועצה השקיעה בהכשרת הכניסה הנוספת לאזה"ת, שנפתחה לתנועה ביום שלישי שעבר, סכום של כ-11 מליון שקלים חלקו ממשרד התחבורה. בטקס החנוכה במעמד ראש המועצה והראל דמתי ממשרד התחבורה, השתתפו חברי מועצה, מנכ"ל המועצה איציק זכאי, מנהלי מחלקות ושותפים בקידום הפרויקט. ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר: "הפרויקט ינגיש את הכניסה אל אזור התעסוקה, וייתן רוח גבית וחמצן לעסקים שכה חשובים בתקופה זו. זהו נדבך חשוב נוסף בהשקעות חסרות התקדים של המועצה בפיתוח וקידום אזור התעסוקה. אני מבקש להודות לידידי חבר המועצה ויו"ר ועדת התכנון ובניה ניר חבקין על עזרתו לקידום הפרויקט ולצוות המקצועי של המועצה בהובלת המהנדסת אתי בוצין"

ביום שלישי שעבר נחנך אחד מהפרויקטים התחבורתיים המרכזיים והבולטים בשנים האחרונות ברמת ישי: הכשרת כניסה חדשה נוספת לאזור התעסוקה מכיוון נווה יער וצומת בית שערים בעלות של כ-11 מיליון שקלים.

בטקס חגיגי שנערך במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר, השתתפו – הראל דמתי, ממשרד התחבורה, ממלא מקום ראש המועצה יונתן הירשפלד, סגנית ראש המועצה סבינה לוי, חבר המועצה חיים הובר, חבר המועצה רותם לוי, מנכ"ל המועצה איציק זכאי, מנכ"ל המועצה היוצא עוזי פריד, מנהלי מחלקות ועוד נחנך הכביש אשר נפתח לתנועה מייד לאחר הטקס ביום שלישי בערב.

העבודות להכשרת כניסה נוספת לאזור התעסוקה רמת ישי החלו לפני למעלה משנה והן הסתיימו בהתאם ללוחות הזמנים. הפרויקט, כלל מלבד הכשרת וסלילת כביש הגישה, גם כיכרות, תאורה, הכשרת חניות, מדרכות ופיתוח נופי. כמו כן הונחו במסגרת הפרויקט קווי מים וביוב חדשים.

כאמור ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר רתם לפרויקט את משרד התחבורה שתיקצב חלק מהפרויקט. בן אליעזר ליווה את העבודות יחד עם הצוות המקצועי של המועצה, המנכ"ל איציק זכאי ומהנדסת המועצה אתי בוצין, מנכ"ל המועצה היוצא עוזי פריד. 

הראל דמתי שיבח את המועצה והעומד בראשה על קידום הפרויקט על אף הקשיים בדרך וציין כי "כביש הכניסה הנוסף יחזק עוד יותר את אזה"ת רמת ישי כמרכז עסקים ובילויים אזורי".

בן אליעזר אמר בטקס: "הכניסה הנוספת לאזור התעסוקה תיתן פתרון תחבורתי ובטיחותי, תנגיש את הכניסה אליו למבקרים הרבים, ותיתן רוח גבית וחמצן לעסקים שכה חשובה במיוחד בתקופה זו. זהו נדבך חשוב נוסף בהשקעות חסרות התקדים של המועצה בפיתוח וקידום אזור התעסוקה שעבר בשנים האחרונות מהפך ברמת התשתיות, החזות, החניות, התאורה וכעת גם מבחינה תחבורתית. אני מודה לחבר המועצה, ידידי ניר חבקין, יו"ר וועדה תיכנון ובניה על עזרתו לקידום הפרויקט ולמהנדסת המועצה אתי בוצין על ההשקעה האינטנסיבית בקידום הפרויקט בתקופה מאתגרת זו ".