רמת ישי: קריאה משותפת-הגיעו להתחסן

במכבי ורמת ישי קוראים להמשיך להתחסן. 

ד"ר קאופמן:" חיסנו 85% מחברי מכבי ברמת ישי, שואפים לחסן את כל קבוצות היעד "

מבצע חיסוני הקורונה ברמת ישי ממשיך לצבור תאוצה. מאז תחילת המבצע הגדול בתולדות המדינה, 84% מכלל אוכלוסיות היעד של מכבי ברמת ישי חוסנו, מתוכם 65% קבלו את המנה השנייה. 97% בגילאי 50+ קבלו את המנה הראשונה ו-95% את המנה השנייה. בנופית, 97% מתחסנים במנה ראשונה בקרב 50+ ו-93% קבלו את המנה השנייה.

 

בצפון מכבי מפעילה 27 מתחמים באופן המאפשר הפרדה מלאה בין המטופלים המגיעים להתחסן למטופלים המגיעים לקבלת טיפול רפואי במרפאות, בדרך זו גם נמנעת התקהלות ומתאפשר הליך חיסון בטוח, יעיל ונגיש. מתחם החיסונים בזיכרון יעקב ממוקם ליד בניין העירייה בגן טיול.

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז הצפון של מכבי:" כשאדם מתחסן הוא מגן על עצמו, יש עדויות ראשוניות שהחיסון מפחית הדבקה, לכן המחוסן בעצם מגן גם על הילדים שלו שלא יכולים להתחסן, על ההורים המבוגרים, על נשים בהיריון, בעלי אלרגיה ובעלי דיכוי חיסונים. זה הזמן להפגין סולידריות ולהוות מגן אנושי לסביבה, זאת הדרך היחידה שלנו לחזור לחיים"

עפר בן אליעזר, ראש מועצת רמת ישי:" שיתוף הפעולה עם מכבי והמודעות של התושבים ברמת ישי קיימת. יחד עם זאת, כדי לחזור כדי לחזור לשגרת פעילות מהירה ככל שיותר בעולם הפנאי, הבידור, העסקים והחינוך, מחייבת את כולנו מגיל 16 ומעלה להגיע ולהתחסן, ובכך כל אחד יהווה עוד חוליה בשרשרת לבריאות מלאה שלכולנו"