חדש: אולפן תקשורת במתנ"ס יקנעם

מתנ"ס יקנעם השיק לאחרונה אולפן תקשורת חדשני, המאפשר לכל אחד להגיש ולשדר תכנית או מגזין וידאו שבועי, בכל נושא. 

מתנ"ס יקנעם הקים לאחרונה אולפן תקשורת הכולל ציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי, המאפשר צילום, הקלטה ושידור חי של תכניות ומגזיניי וידאו שונים. מתנ"ס יקנעם, מבית החברה הארצית למתנ"סים, היינו גוף קהילתי מוביל ביקנעם עם נוכחות פיזית משמעותית ודיגיטאלית – אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם, ניוזלטר, ועכשיו גם מתווספת האפשרות לשידורי תכניות וידאו לייב, באיכות גבוהה, דרך עמוד הפייסבוק של המתנ"ס. האולפן ייתן במה לתושבי יקנעם והסביבה המעוניינים לפתח, לשדר ולהגיש תכניות טלוויזיה. 

 

התוכנית הראשונה שפתחה את שידורי האולפן היא "יקנעםIN" בהגשתם של יו"ר הנהלת המתנ"ס הגברת לאה פדידה, יחד עם איש התקשורת זליג אהרונוביץ'.  יקנעםIN היא מגזין היוצר שילוב רענן של אקטואליה, בידור  ופנאי יקנעמי כאשר מידי שבוע יתארחו במגזין אושיות יקנעמיות מעניינות, יוגש מבזק חדשות רכות וביניהם פינות בישול, מתכונים, שיחות על מה שבאמת חשוב ביקנעם ועוד. המגזין משודר מידי יום שני ב 18:00 בעמוד הפייסבוק של המתנ"ס, כאשר בין האורחים שכבר הגיעו לאולפן אפשר לראות ברוך דבח ממסעדת ממבו לשעבר, טלי כהן שטרלינג – הידועה ביקנעם כטלי דיגיטאלי והנומרולוג נחום תמיר שכ"כ התלהב מהאולפן החדש ומיד הצטרף והחל בשידור תכנית העוסקת בפרשת השבוע , בה הוא אירח את הרב נועם. 

 חשוב לציין כי כל צוות השדרנים והטכנאים – בראשותו של טל סאבו, הם מתנדבים מהקהילה. מתוך ראייה שחשוב לתת גם למי שאינו מקצועי בתחום ורוצה להתנסות, כלים ליצירה וחוויה תקשורתית

 

בהמשך, מתוכננים להיפתח באולפן חוגים, קורסים וסדנאות בכל תחומי התקשורת והטלוויזיה כאשר סביב האולפן תתגבש קהילת תקשורת מקומית שתפיק ותייצר שיח ועניין סביב נושאיים מקומיים וארציים. אולפן הטלוויזיה הצעיר והאיכותי ייצר כבר מראשיתו עניין רב, ועל הפרק עומדים שיתופי פעולה מעניינים עם גופים וארגונים בסביבה, עליהם עוד תשמעו רבות. 

 

לאה פדידה, יו"ר הנהלת המתנ"ס: לאחר שנים בהם הייתי המרואיינת, החלטתי לחצות את הקווים, להיות המראיינת ואני שמחה שהדבר מתאפשר לי דרך המתנ"ס באולפן שבנה המתנ"ס למען תושבי יקנעם. מטרתו העיקרית של האולפן היא להוביל מעורבות קהילתית פעילה של כל תושבי העיר לקידום תרבות הפנאי ואיכות החיים בישוב. אנו מאמינים כי עידוד הפעילות, הרחבת האופקים ויצירת מעורבות אקטיבית מצד התושבים, הן הדרך הנכונה לבניית קהילה פעילה, מחויבת ומעורבת. אני מודה למנכ"ל המתנ"ס – ליאור בכר ולהנהלת המתנ"ס על ההובלה, השותפות והקמתו המהירה של האולפן, בימים מאתגרים אלו ואני מזמינה כל אחד המעוניין לשדר, להפיק או לסייע להצטרף לצוות הטלוויזיה שלנו.