פותחים שנה עם שירותים בתיקתק

עיריית יקנעם החלה להפעיל את הפורטל הדיגיטלי המתקדם תיקתק

עיריית יקנעם חרטה על דיגלה להתייעל כל הזמן ולהתאים את דרך עבודתה לעידן הדיגיטלי. כפועל יוצא מכך החלה העירייה להפעיל את הפורטל הדיגיטלי המתקדם תיקתק. הכניסה לאתר החדש הינה דרך אתר הבית של העירייה באינטרנט ושם דרך שירותים בקליק.

פורטל תיקתק הינו נוח וידידותי למשתמש, וניתן יהיה דרכו  לבצע פעולות רבות ומגוונות וביניהן: גבייה ותשלומים שונים, הגשת בקשות להנחות ופטורים לזכאים, קבלת שוברים וחשבונות למייל, הגשת וקבלת אישורים ומסמכים, שירותי טפסים מקוונים ועוד. בעירייה מדגישים שהמערכת תורחב במידת הצורך, וזאת בהתאם לצרכים שונים שיעלו מן התושבים.

תיקתק הינו פורטל גבייה דיגיטלי מתקדם שפותח במטרה לשפר את איכות השירותים שמעניקה הרשות לתושבים ולעסקים הפועלים בתחומה, ולמען ייעול תהליכי עבודה ברשויות מקומיות, תאגידי מים וגופים מוניציפליים נוספים.

בעיריית יקנעם כבר עובדים על פרויקט נוסף, וביחד עם הוועדה המקומית לתכנון ובנייה כבר מקדמים פרויקט הטמעת מערכת חכמה לניהול תורים. המערכת החדשה צפויה להשתלב במהירות בעבודת הוועדה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

"עיריית יקנעם ממשיכה לחזק את הקשר עם התושבים ולהקל עליהם בקבלת השירותים השונים. 2021 כבר כאן וברור לכל שבעידן של היום המידע צריך לזרום בשקיפות ביעילות ובמהירות. הקידמה מאפשרת לכולנו לבצע פעולות רבות ומגוונות מכל מקום ובכל עת ובכך לחסוך בזמן שהוא משאב יקר לכולנו. דרך האתר ניתן יהיה לבצע מגוון רחב של פעולות ואין לי ספק שהוא יסייע לרבים. נפעל להרחיב את סל השירותים הניתנים באופן מקוון דרך הפורטל וזאת בהתאם לצרכים של התושבים".