תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

צילה שיר-אל

אסטרולוגית ויועצת משפחתית וזוגית

טל: 2248626- 052

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ימשיך במסעו בבית הכספים שלכם, הכוכב יופיטר שמביא איתו הזדמנויות בתחומי חיים שונים אך בעיקר בענייני כספים ולכן, יש למה לחכות ולקוות !!!

 

טלה

זוהי תקופה שבה מומלץ לכם לחזק את מערכות היחסים החברתיות שלכם כיוון שנראה שאתם נמצאים בתקופה שבה יש לכם תחושה של חוסר וודאות ביכולת שלכם להבליט את כישוריכם ולזכות באהדה מבחינה חברתית. ייתכן ובמשך השבוע תחושו גם בעייפות, כבדות כלשהי ואף מצוקה פיזית. במידה ותדעו לנוח ולשמור על עצמכם – האיזון יישמר. מומלץ לכם לא להדחיק את הרגשות שלכם.  

 

שור

כוכבים משמעותיים נמצאים השבוע בבית הקריירה שלכם כך שנראה שאתם בולטים מתמיד. תחושו שאתם מקבלים אנרגיות להתחיל או להמשיך בכל תוכנית שכבר מזמן רציתם לעשות. הזמן במקרה הזה פועל לטובתכם, גם במישור הרגשי. יש לכם יכולת למגנט אליכם את המתאימים ביותר וליהנות מכך. גם כוכב השפע שהגיע לבקר בבית הקריירה שלכם ידחוף אתכם לכיוונים הנכונים.  

 

תאומים

היזהרו מלהיות רכושנים כלפי אנשים הקרובים אליכם. קיימת אצלכם כרגע נטייה כזאת והיא עלולה ליצור מתחים. מומלץ לכם בשבוע הקרוב לנסוע ולהעביר את זמנכם בנסיעות למקומות כאלה שיתנו לכם תחושה שאתם מתאווררים ולא נשארים במקום אחד. דחו כל מה שחשוב לימים הבאים. מבחינה תקשורתית אתם נוחים לניתוקים ולשינויים על רקע מקצועי. היו זהירים.  

 

סרטן

הכוכב פלוטו המביא איתו שינויים משמעותיים ועמוקים נמצא אצלכם בבית השותפויות והזוגיות ולכן אתם חווים שינויים כל כך חשובים שאף החשיבה עליהם מפחידה אתכם.  מבלי לשים לב אתם דואגים לשנות את סגנון חייכם והשותפים לכם לחיים נאלצים להסכים עם תוכניותיכם ומטרותיכם. השבוע תבלו יותר בכבישים, כיוון שתאלצו להיות בנסיעות ונסו ליהנות מכך במידת האפשר. 

 

אריה

זהו חודש מאוד משמעותי עבורכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת. הרשו לעצמכם להיות כנים כלפי נשמתכם והקשיבו למסרים שהיא מנסה להעביר לכם. ייתכן ואתם פועלים תחת לחץ אבל עובדה זו קיימת בגלל שלאחרונה נמנעתם מלהחליט החלטות וניסיתם להגיד לעצמכם שאתם צריכים ללמוד להתפשר עם הקיים – זה הזמן כן לעמוד על דעתכם.  

 

בתולה

אתם יכולים בשבוע הקרוב להיות מצליחים ומוצלחים מאוד על רקע מקצועי ולכן, נצלו זאת בדרך חיובית כדי שתוכלו להתקרב לעמיתים לתפקיד  מבלי ללחוץ יתר על המידה כדי  שכולם  יבינו שאתם באים בטוב. נושאי עבודה ימשיכו גם בשבוע הבא להיות מאוד פוריים עבורכם ותוכלו לקבל עזרה על מנת שתוכלו לעמוד בתוכניותיכם ולשתף בכך גם את הקרובים לכם. 

 

מאזניים

הכוכב נפטון המביא איתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הבריאות ולכן ייתכנו מצבים בהם תרגישו חסרי אנרגיה, אך לא תימצא לכך סיבה פיזיולוגית. התשובה תמונה בתת ההכרה שלכם ובנטייה בתקופה הזו לחלות במחלות פסיכוסומאטיות. זה הזמן להיות יותר בחיק המשפחה ולנסות לא לקחת ללב יותר מדי את מטרותיכם כיוון שנראה שאתם עוסקים בכך שעות רבות עד כדי כך שאתם עלולים להישאר נטולי אנרגיה.  

 

עקרב

בשבוע הקרוב נראה שאנשים יפרגנו ויחמיאו לכם על הופעתכם. אתם מאוד בולטים ומשאירים רושם חיובי בכל מקום בו אתם נמצאים. נכון שאתם חזקים מאוד וכריזמטיים אך אתם יודעים גם איך להפעיל את קסמיכם האישיים ולהשאיר אוירה נינוחה ורגועה. אנשים בסביבה הקרובה שלכם זקוקים לכם יותר מתמיד כך שנסו לבלות איתם זמן איכות ולהעניק להם מהאנרגיה הטובה שלכם. 

 

קשת

בשבוע הקרוב תאלצו לעסוק בכל מה שקשור לענייני כספים בגלל העובדה שייתכנו אצלכם הוצאות גבוהות שלא תכננתם אותם מראש, אבל אתם חייבים לבצע אותם כדי להמשיך בהתנהלות הרגילה של חייכם. ייתכן שאין לכם את האנרגיה להמשיך ולהילחם ולכן אתם צריכים ללמוד לפזר את כוחותיכם בהדרגה על מנת שלא תישחקו . הימצאו רק בחברת אנשים תומכים ומבינים והתרחקו מאנרגיות שליליות. 

 

גדי

מבחינה כספית אתם נמצאים בעיצומה של תקופה שבה אתם נדרשים להפעיל את כל הרעיונות היצירתיים שלכם על מנת לעבור תקופה זו. יש לכם הזדמנות לעשות כסף וייתכן וחברים קרובים או אף כאלה שמאמינים ביכולות שלכם, יעזרו לכם בכל מה שתבקשו. הרשו לעצמכם לצאת קצת מהשגרה על מנת לשווק את עצמכם בדרך הטובה ביותר ובדרך זו להביא את רעיונותיכם להכרה ציבורית.

 

דלי

כוכב התקשורת נמצא במזל שלכם וייתן לכם את מה שיש לכם בשפע באופן טבעי והיא חשיבה מקורית, יצירתית ומחוץ לקופסא. זה הזמן לפתור בעיות שעד היום עמדו ולא ידעתם כיצד ובאיזה דרך לפתור אותם. הכוכב מרקורי שאחראי על חשיבה ואשר כבר נמצא במזל שלכם ייתכן לכם את ההזדמנות לשווק את עצמכם ולעשות זאת בדרך הטובה ביותר על מנת שגם אחרים יכירו ביכולותיכם. 

 

דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינת עבורכם כיוון שכוכב יופיטר שמביא איתו שפע , פוטנציאל והזדמנות נמצא במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן זה הזמן שבו תוכלו להרחיב את האינטואיציה הטבעית שלכם עד כדי כך שתדעו לפתור בעיות ולזהות את אופיים האמיתי של האנשים עוד לפני שהדברים מתרחשים ותחושת ההתחברות לאני הפנימי שלכם תהייה חזקה במיוחד. 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.