סיירת הורים רמת ישי סיירה בישוב ערב השנה האזרחית החדשה במסגרת הגברת האכיפה בישוב

הסיורים מצאו התקהלות אסורה של בני נוער ומנעו את המשכה ודיווחו למשטרה על מספר מסיבות פרטיות. ראש המועצה עופר בן אליעזר פגש ההורים המתנדבים בתחילת הפעילות, חיזק את עשייתם וברך אותם על התרומה החשובה: "יש משמעות רבה לסיירת ההורים במענה להגברת הביטחון של בני הנוער ובעיקר בתקופה מאתגרת זו. תודות למחלקת הביטחון היישובית בהובלת יחיאל סבג, לרכזת סיירת ההורים -נורית פלינסקי ולמנהלת היחידה לביטחון קהילתי-מיכל סהר, לתחנת מגדל העמק על שיתוף הפעולה ולהורים הרבים המתנדבים בסיירת על פעילותם החשובה לשמירה על איכות חיינו ובריאותינו"

מדי שנה, ערב כניסת השנה האזרחית החדשה מקיימת סיירת ההורים של רמת ישי סיורים בשטח עם דגש על מוקדי הבילויים. השנה התקיימה פעילות במתכונת מעט שונה כאשר הדגש בנושא מניעת התקהלויות. השנה קיימה הסיירת "סיור כפול", בשעות הלילה המוקדמות ולקראת ולאחר חצות. ראש המועצה עופר בן אליעזר ברך את ההורים בתחילת הפעילות על רוח ההתנדבות והדגיש עד כמה חשובה פעילות הסיורים במיוחד ב"מציאות הקורונה". כמו כן הודה בן אליעזר לשוטר הקהילתי שגיא כהן על הפעילות החשובה ושיתוף הפעולה ההדוק עם תחנת מגדל העמק.

בסיורים השתתפו מנהל מחלקת הבטחון והפיקוח יחיאל סבג, רכזת הסיירת נורית פלינסקי, רכזת יחידת הבטחון הקהילתי מיכל סהר וכמובן ההורים המתנדבים. במהלך הסיורים חולקו מסיכות ממותגות עם הכיתוב "שומרים על קהילה בטוחה". במסגרת הפעילות פגשה התקהלות אסורה של בני נוער בשטחים פתוחים ומנעה המשך הפעילות. יצויין כי סיירת הורים רמת ישי פועלת זו השנה ה-11 ומתנדבים בה עשרות הורים מהישוב.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "כחלק מהגברת הביטחון של בני נוער קיימה סיירת הורים ערב הסילבסטר סיורים ברחבי הישוב ובאזור התעסוקה ווידאה כי אין התקהלויות של בני נוער או מסיבות ביתיות רבות משתתפים, זאת בסיוע שוטרי תחנת מגדל העמק. תודות למחלקת הביטחון היישובית בהובלת יחיאל סבג, לרכזת סיירת ההורים -נורית פלינסקי ולמנהלת היחידה לביטחון קהילתי-מיכל סהר ולהורים הרבים המתנדבים בסיירת, על פעילותם החשובה לשמירה על איכות חיינו ובריאותינו".