מלחשים

ראש מועצת עמק יזרעאל, אייל בצר, מתחסן במסגרת יום חיסונים מרוכז שיזמה המועצה בשיתוף שירותי בריאות כללית, לוותיקי העמק, בבית חולים 'העמק'.


שר הבריאות, יואל (יולי) אדלשטיין וחבר הכנסת, אופיר כץ, סיירו אתמול במוקדי הקורונה של כללית צפון בליווי מנהל המחוז, ד"ר מרדכי דיין. אתמול, בשעות הבוקר הגיעו למוקד חיסוני הקורונה במגדל העמק, שם סיירו עם ד"ר דיין, מנהל המחוז וצוות המרפאה וראש העיר, אלי ברדה. משם המשיכו למוקד החיסונים בכללית דיאנא בנצרת, בנוף הגליל הצטרף ראש העיר – רונן פלוט, בעפולה הצטרף ראש העיר אבי אלקבץ ובבית שאן הצטרף ראש העיר ג'קי לוי. השר אידלשטיין הגיע לעודד ולחזק את צוותי כללית, הפועלים מאז פתיחת המבצע לפני כשבועיים בשעות לא רגילות ובקצב מרשים, ושמע מהם על תחושת השליחות וההתרגשות המלווה את המבצע מאז פתיחתו. במהלך הסיור, סיפר מנהל המחוז סיפר מאז פתיחת המבצע חוסנו כ – 70,000 איש במוקדי החיסונים של כללית בכל רחבי הצפון ובמהלך השבוע יפתחו מוקדים חדשים.

לפני כחודש התקיימה ביקורת של רח"ל (רשות חירום לאומית) במועצה האזורית עמק יזרעאל. ראש המועצה, אייל בצר, סיפר על פעילותה של המועצה כדי לשמר את מעמדה כמועצה ירוקה לאורך כל תקופת הקורונה ושמח לשמוע שהמועצה עברה בציון טוב מאד את ביקורת רח"ל ומוכנה לתפקד בצורה מיטבית בחירום.

השקת מספר חדש למוקד הדיווחים של איגוד ערים לאיכות הסביבה אזור מפרץ חיפה והקריות: לקראת השנה החדשה, החליטו איגוד ערים לאיכות הסביבה אזור מפרץ חיפה והקריות להנגיש את מוקד הדיווחים שלהם. כחלק מהנגשת המוקד משיק המוקד את המספר החדש שלו – 8970*. איגוד ערים לאיכות הסביבה אזור מפרץ חיפה והקריות מכיל בתוכו פעילות ענפה. המעורבות הציבורית היא כלי מפתח בפעילות האיגוד. בכל שנה מטפל המוקד במאות רבות של פניות. רוב הפניות הן בנושא רעש וריחות. המוקד פעיל 24/7, ומפעיל באופן מיידי את פקחי האיגוד. למוקד יש גישה לכלל בעלי התפקידים באיגוד וניתן לקבל תשובות באופן מהיר ויעיל. עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "אני קוראת לכם תושבי מפרץ חיפה והקריות לקחת חלק פעיל ומשמעותי יותר במאמץ שלנו לשמירה על איכות הסביבה. אנחנו יודעים להתגייס למאבקים משמעותיים וגדולים ושותפות שלכם בדיווחים למוקד תביא לשיפור גם בדברים הקטנים. דברו איתנו, דווחו לנו על כל מפגע." ד"ר עופר דרסלר, מנכ"ל איגוד ערים: "כבר שנים שמוקד הדיווחם שלנו מוכיח את עצמו ככלי יעיל ומשמעותי בעשייה היומיומית שלנו. התחדשנו במספר הכוכבית על מנת להנגיש את מוקד הדיווחים ולהגביר את שיתוף הציבור."

ציפור לחשה למדור שהמשבר בענף הכדורסל בקרית טבעון יבוא לסיומו על הצד הטוב ביותר לשביעות כל הצדדים. 

מייסדי הכדורסל ועמותת מרנין טבעון 

צוות הניהול של העמותה.

מועצת קרית טבעון. 

מאחלים להם בהצלחה.