חיסוני קורונה בנשר

כללית הפעילה בשיתוף עם עירית נשר מתחם מרווח למתן חיסוני הקורונה

שבועיים לאחר שהחל מבצע החיסונים ובהמשך להבטחה שנתן רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי  לרועי לוי – ראש העיר נשר, להפעיל מוקד בנשר, ברגע שהדבר יתאפשר, נפתח היום בהיכל התרבות בנשר מוקד חיסונים למבוטחי כללית.

המוקד ממוקדם בשטח שהקצתה העיריה בהיכל התרבות, במיקום מרכזי ונוח לגישה ועוצב בצורה ידידותית לקהל הוא יפעל מידי יום משמונה עד שמונה כולל שישי שבת ויפעלו בו 5 עמדות בו זמנית, שבהן ינתנו כ-900 חיסונים ביום. הפעלתו התאפשרה לאחר שנפתרה במשרד הבריאות הבעיה של שינוע בקבוקי החיסונים במארזים קטנים יותר ממגשים של 1000. רועי לוי אף ציין בדברי התודה כי בנוסף להתגייסות המשמעותית של כללית, חשוב לציין את הסיוע הרב שנתן שר הבריאות יולי אדלשטיין.

ראש העיר קרא לתושבים שטרם חוסנו ועומדים בקריטריונים, למהר ולתאם תור לקבלת חיסון, כי תופעת הלוואי הקשה ביותר היא הידבקות בקורונה עצמה, מה עוד שבחלוף כשבועיים מאז קיבל את החיסון הראשון כדוגמא אישית אינו חש בכל תופעת לוואי.

רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז, ציין כי כללית כבר חסנה למעלה מ-80 אלף איש רק במחוז חיפה וגליל מערבי. סה"כ עתידה כללית לחסן במחוז חיפה וג"מ למעלה מחצי מיליון איש. התוכנית היא להפעיל 70 עמדות חיסון בפריסה מירבית, תוך הנגשה לתושבי הישובים בכל האיזור. היום נפתחו 2 מוקדים נוספים, זה שבנשר ועוד אחד במרפאת כללית קרית ים רסקו סה"כ נכון לתחילת השבוע יש לכללית 15 מוקדי חיסון ומספרם יעלה ל 20 עד תום השבוע.