ביוזמת מחוז הצפון של מכבי

עשרות מתנדבי איחוד הצלה חיפה חוסנו נגד קורונה במתחם הדרייב אין  

ר' אליעזר רוזנברג עם מתנדבי איחוד הצלה במתחם החיסונים

מחוז הצפון של מכבי, פתח במבצע חיסוני קורונה לבעלי 60 ומעלה בזימון תור מראש, כאשר מכבי מספקת את המענה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. עם התרחבות הצורך במתן חיסונים לשכבות נוספות באוכלוסייה, במכבי ערוכים להרחיב את שעות הפעילות.

בתוך כך ערכה מכבי מבצע חיסונים מרוכז וייעודי למתנדבי איחוד הצלה חיפה שעוסקים בהצלת חיים כדי שיוכלו להמשיך ולעסוק בתפקידם מתוך שמירה על בריאותם. המבצע נערך בניהולו של ר' אליעזר רוזנברג מתאם קשרי קהילה בחיפה ואחראי על פנ"צ במחוז הצפון, ובאישורה של מנהלת המרחב הגב' ליטל כהן. במסגרת המבצע זומנו כלל המתנדבים חברי מכבי למתחם הדרייב אין שבחיפה לקבלת חיסון אשר הודו לר' אליעזר רוזנברג על היוזמה והניהול המוצלח של המבצע והשירות המסור למען החברים ולהנהלת המרחב והמחוז על הקמת המתחם הנגיש והמתקדם והפעילות הענפה בכל הנוגע למלחמה בנגיף. 

ד"ר גלית קאופמן ראש מחוז הצפון במכבי: "מתחילת תקופת הקורונה, נערכה מכבי ברחבי המחוז בבדיקות קורונה וכל הנצרך בתקופה זו, עם תחילת החיסון נגד הנגיף, הקמנו מתקנים רבים למתן חיסון הקורונה בהם מתחם דרייב אין ענק לטובת חברי מכבי מעל גיל 60 ולעוסקים בנושאי רפואה. לבקשת צוות איחוד הצלה חיפה דאגנו לחסן את הפרמדיקים והחובשים ואת מתנדבי ההצלה בעיר על מנת שימשיכו להעניק את השירות מציל חיים, מתוך ביטחון ורוגע נפשי".

מנהלת מרחב חיפה הגב' ליטל כהן: "אנו מלווים את כלל החברים מתחילת התפרצות נגיף הקורונה, אני קוראת לציבור מעל גיל 60 לזמן תור ולהגיע להתחסן ובכך נמנע את שרשרת התפשטות הנגיף".

ר' אליעזר רוזנברג מתאם קשרי קהילה בחיפה ואחראי על פנ"צ במחוז הצפון: "אנו שמחים ומודים על היותנו הנחשונים בפעילות, זהו כבוד למכבי להוביל מהלכים חשובים בסיוע לצוותים שעוסקים בהצלת חיים ולהעניק את מיטב השירות לאנשים שנמצאים בחזית. חיסנו עשרות מתנדבים שכבר הוזמנו לקבלת החיסון השני". 

מנהל השיווק למגזר החרדי, ר' משה שלזינגר: "השקת החיסונים מבשרת על תחילת הסוף של מגפת הקורונה. מדובר בהיערכות חסרת תקדים של הצוותים הרלוונטיים לנתינת החיסונים ביעילות. חשוב לשמוע לדעת תורה ולבוא להתחסן כדי לגלות אחריות הדדית ולהקדים תרופה למכה. זהו צו השעה".