רוחות חדשות מנשבות ברשת המתנסים של קרית טבעון.

בשבוע שעבר חנכנו עם המתנדבות המסורות ובמעמד ראש המועצה עידו גרינבלום את החנות החדשה של 'שיק בוטיק- החנות לצרכנות שפויה של רשת המתנסים של קריית טבעון.'

עידו גרינבלום נתן לאורנה בן ארי מתנדבת ותיקה בחנות את הכבוד של גזירת הסרט הוא הודה למתנדבות ולצוות המתנס וציין ששיק בוטיק תורמת לקהילתיות בטבעון, לערך ההתנדבות ולערך הקיימות והיא אחד המפעלים החשובים ביותר בטבעון. במעמד זה נפרדנו מטלי בלומנאו שניהלה את השיק בוטיק ב12 השנים האחרונות בדרך נפלאה ורגישה וקיבלנו בברכה את אורנה בן ארי שמחליפה אותה.
בשנה האחרונה עובר מתנס טבעון מתיחת פנים פיננסית, ומהותית בהובלתם הנחושה של ארז בן –נתן מנהל המתנס וקוקה רונן, יו"ר הנהלת המתנס. במסגרת תכנית הפריחה והשגשוג של המתנס, עברה החנות הותיקה והאהובה למיקום חדש- מרווח ומאוורר יותר, כיאה לחנות יד- שניה הגדולה בטבעון. את השיפוץ וההסדרה של המיקום החדש עשו באהבה צוות התחזוקה של המתנס. את החנות מפעילות כעשר מתנדבות שממיינות, מסדרות ומוכרות באהבה רבה כבר שנים רבות. בחנות ניתן למצוא בגדים לכל המשפחה, כלי בית, מצעים, צעצוצים ועוד. כל הרווחים מהחנות מופנים לטובת הקהילה: למלגות לסטודנטים וסטודנטיות בני הישוב ולפרויקטים קהילתיים. בקרוב יפורסמו שעות פתיחה חדשות הכוללות גם ערבים וימי שישי.
באותו מעמד חנכנו גם את חדר הישיבות החדש של המתנס, שעוצב בחן רב ובעיצוב אקלוסיבי, בהתנדבות ע"י דפנה אלדר שהשקיעה שעות רבות בעיצוב החדר.
ארז וקוקה הודו בפה מלא למתנדבות, לעובדי התחזוקה ולעובדות מטה המתנס על ההתגייסות להצלחת החידושים במתנס. ואיחלו שעם העיצוב הנעים החדש תתחיל תקופת עליה והתחדשות בכל תחומי המתנס.