עמק יזרעאל: מקדמים פיסול חוצות בעמק – בפעם השנייה, פסלים של אמני העמק הוצבו בפארק התעשייה אלון תבור

פארק התעשייה המשותף למועצה ולעיריית עפולה מתחדש בגן פסלים מעשה ידיהם של האמנים אברמל'ה בן-חור פלגי, שעיה הלפרין, הילל עידן, ידידיה מור, רוביק פייגין, רוני כהן ותמר חדד

גן פסלים חדש הולך ומוקם בפארק התעשייה "אלון תבור", מעשה ידיהם של האמנים המוכשרים, תושבי העמק: רוביק פייגין, רוני כהן ותמר חדד, אברמל'ה בן-חור פלגי, שעיה הלפרין, ידידיה מור והילל עידן. האמנים עוסקים בפיסול בשני חומרים כבדים- אבן וברזל. חומרים המתאימים במהותם ובנראות שלהם לאזור תעשייה המספק תשתית כלכלית ענפה לעמק.
מיקומם של פסלים באזור התעשייה, מתייחס לקשר בין האדם למכונה. הוא בוחן את החיבור בין האמנות, שעוסקת ברוח האדם לבין תעשייה וייצור.

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל הודה לאמנים במעמד האירוע. בנוסף, הביע הערכה ותודה לחברת רפ"ק אנרגיה שתרמה את הפיסול בכיכרות, שעוטרו בפסליו של ידידיה מור.
"גן הפסלים נותן אפשרות לקידום אמנות במרחב הציבורי, זו פלטפורמה מכובדת לאמני העמק הנפלאים, להצגת עבודותיהם. אנו שמחים להמשיך את המיזם הזה בפארקי התעשייה בעמק ומזמינים את כולם לבוא לראות את הפסלים המוצבים ברחבי אזור התעשייה", הוסיף בצר.