היעד הוא הכנסת? 

סגנית ראש המועצה שרון רופא אופיר, מונתה לאחרונה לעמוד בראש מטה הנשים של מפלגת ישראל ביתנו. בהשקת המטה שהתקיימה השבוע במטה המפלגה במודיעין אמרה:

" התהליכים המתרחשים כיום בחברה הישראלית מדאיגים אותי. מדינת ישראל נמצאת במדרון חלקלק, צומת דרכים בין מדינה ליברלית מתפתחת ומשגשגת בה כל אחת ואחד מאתנו תוכל ויוכל לבחור איך לקיים את חייו, לבין מדינה חרדית משיחית.  הצטרפתי למפלגה שהוכיחה שהיא אינה מתפשרת בנושא".

סבב בחירות רביעי מספק הפתעות. על השאלה האם תרוץ לכנסת מטעם המפלגה רופא אופיר מסרבת לענות, אך לאור ניסיונה וההישגים שהובילה לאורך השנים נראה שהאפשרות שבבחירות הבאות נזכה לחברת כנסת תושבת טבעון, אינה מנותקת מהמציאות.

למה בחרת להצטרף לישראל ביתנו?

"אחרי סבב הבחירות השלישי התחושה הרווחת בקרב הציבור שאין יותר במי להאמין. פוליטיקאים פזרו הבטחות ללא כיסוי ובגדו בציבור הבוחרים שלהם. בין העם לנבחריו יש חוזה בלתי חתום שהערך החשוב בו הוא ערך האמון, ערך של יושרה ציבורית. יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הוא המנהיג היחיד שמקדש את הערך הזה. ערך שלצערי כבר נעלם מהשדה הפוליטי. שלושה סבבים הוכיח פעם אחר פעם שאינו מתפשר על העקרונות שלו, כשהמטרה המרכזית היא לשים סוף לשלטון נתניהו והמפלגות החרדיות".

השקתם השבוע את מטה הנשים, כמי ששנים קידמה נשים ושוויון מגדרי וגם כאן בטבעון יזמה את האמנה לרשות שווה האם את חושבת שנראה יותר נשים מצטרפות לרשימות השונות?

"אני תקווה שנשים ראויות ייכנסו לפוליטיקה. ישראל ביתנו מתחייבת לפחות לשלוש נשים בעשירייה הראשונה, כך פעלה מאז ומעולם, ובמשך שנים הייתה למפלגה היחידה שיש לה מנכ"לית. בקדנציה הקצרה של הכנסת האחרונה מי שפעל וקידם ללא לאות שורה של חוקים חשובים למען נשים, היה יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ עודד פורר העומד בראש הוועדה לקידום מעמד האשה. מיד עם כניסתי לתפקיד דאגתי להכניס לחזון המפלגה פרק שעוסק בנשים וקידום שוויון מגדרי. הפעם אנחנו הנשים לוקחות את הבחירות בידיים, וכדי שנוכל לחיות במדינה שמקדמת נשים ושוויון ולא מדירה אותן מהמרחב הציבורי אנחנו חייבות את מפלגת ישראל ביתנו חזקה".