מחזקים את העסקים ברמת ישי: ראש המועצה עופר בן אליעזר פגש עשרות בעלי עסקים במסגרת סיור באזור התעסוקה 

הסיור התקיים בשבוע שעבר לאחר חידוש הפעילות בחנויות השונות והשתתף בו גם מנהל מחלקת הפיקוח ורישוי עסקים יחיאל סבג. בן אליעזר: "הבהרתי לבעלי העסקים כי דלתי ודלת המועצה פתוחה בפניהם. אני קורא לתושבי רמת ישי: בצעו את הקניות שלכם בעסקים בישוב ובכך ניתן רוח גבית לעסקים המקומיים ברמת ישי"

עם פתיחת החנויות השונות בשבוע שעבר ובמסגרת הקשר השוטף שמקיים ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר עם העסקים בישוב, קיים בן אליעזר סיור באזור התעסוקה ופגש עשרות בעלי עסקים מתחומים שונים. לסיור התלווה מנהל מחלקת הבטחון, פיקוח ורישוי עסקים יחיאל סבג שעומד בקשר עם העסקים בין היתר בנושא הנחיות "התו הסגול" ואכיפת הנחיות משרד הבריאות במרחב הציבורי. במהלך הסיור עלו מספר ממשקים בהם המועצה תוכל לסייע לעסקים הקטנים והבינוניים.

במהלך הסיור שוחח בן אליעזר עם בעלי ומנהלי החנויות על התמודדותם עם "שגרת הקורונה" ושמח לשמוע כי מרבית העסקים חזרו לפעול וכי עסקים רבים מתמודדים עם התקופה הלא פשוטה הזו עם הרבה מוטיבציה ויצירתיות.

בן אליעזר: "חשוב לי לסייר בשטח ולקבל ממקור ראשון את תמונת המצב האמיתית של העסקים בימים מורכבים אלה. שמחתי לראות שרוב רובם של העסקים ברמת ישי חזרו לפעול, כמו גם את התנועה הערה של הלקוחות והכל תוך הקפדה על ההנחיות.  שמעתי מבעלי החנויות על התקופה המאתגרת עימה הם מתמודדים ועם הקשיים הלא מעטים בתקופה זו. הבהרתי לבעלי העסקים כי דלתי ודלת המועצה פתוחה בפניהם. אני קורא לתושבי רמת ישי: בצעו את הקניות שלכם בעסקים בישוב ובכך ניתן רוח גבית לעסקים המקומיים ברמת ישי".