צוות מועצת רמת ישי ביצע סיור תאורת רחובות ברחבי הישוב

הסיור התקיים כחלק מבקרה שוטפת בנושא ובעקבות גשמי השבוע שעבר. מנהל התפעול ניסים יחזקאל: "נרשמו בסיור מספר ההערות שיטופלו בהקדם", ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "נמשיך לפעול לשדרוג ולתחזוקה מיטבית של תאורת הרחובות כחלק מפעולות המועצה בנושא חזות הישוב לרווחת התושבים" 

סיור תאורת רחובות התקיים השבוע ברמת ישי כדי לאמוד את תמונת המצב לאחר גשמי השבוע שעבר וכחלק מבקרה שוטפת בנושא. את הסיור הוביל מנהל האחזקה איגור דובדוכני ובמהלכו נרשמו מספר הערות שהועברו למנהל התפעול ניסים יחזקאל, שציין כי "ההערות יטופלו בהקדם". עוד נבדקו במהלך הסיור נקודות בהן יש צורך בגיזום לגובה עקב הסתרת התאורה.

בנוסף ממשיכה המועצה לתגבר תאורה באמצעות תאורה סולארית. במסגרת התכנית להתייעלות אנרגטית של המועצה החל מעבר מתאורת ניאון ישנה לתאורת לד חדשה, יעילה וחסכונית וכחלק מתוכנית זו כבר הותקנה במספר גני ילדים בישוב תאורת לד ולפי תוכנית עבודה מסודרת תסתיים ההתקנה בכל מוסדות החינוך. 

ועוד בענייני גשמי השבוע שעבר. ההערכות המוקדמת של מחלקת התפעול שכללה פתיחת וניקוי שוחות ניקוז, גיזום ענפים, ניקיון ואיטום גגות של מבני ציבור, ניקיון קולטנים עם הרכב טיאוט של המועצה, הביאה לכך שרמת ישי עברה את ימי הגשם בצורה חלקה מבלי הצפות או מפגעים סביבתיים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "נמשיך לפעול לשדרוג ולתחזוקה מיטבית של תאורת הרחובות כחלק מפעולות המועצה בנושא חזות הישוב לרווחת התושבים".