השנה אירועי האזרח הוותיק ימשכו לאורך כל השנה 

במסגרת ההגבלות המועצה נערכה בפורמט שונה שמתאים לזום – סדרת הרצאות וסדנאות במרחק לחיצת כפתור – רק להירשם

אירועי  האזרחים הוותיקים בקרית טבעון שנת 2020 ימשכו לאורך כל השנה. 

האירוע הראשון כבר נערך השבוע במרכז שלהב"ת כאשר אל רוב האירועים ניתן להצטרף מהבית דרך הזום בהם  שלל הרצאות וסדנאות מעשירות ומעניינות הן לאזרחים הוותיקים והן לבני המשפחה המטפלים.

זאת ועוד, במסגרת אירועי חודש האזרח הוותיק יוקרנו בהקרנה מיוחדת ומוקדמת ארבעת פרקי הסדרה "למי קראת זקן" בבימויו של יואב שמיר. הסדרה בת 4 פרקים, הופקה עבור ערוץ 13 ומוגשת על ידי השחקן גברי בנאי. בכל פרק פוגשים הצופים זקנים מרתקים שהחליטו בגיל השלישי למצות את החיים עד תום (בכל יום ראשון החל מה-15.11 בשעה 18:00 ויש להירשם מראש). את כל התכנים, הקישורים לסדנאות ולהרצאות ניתן למצוא באתר המועצה תחת לשונית "אירועים" כמו כן, באתר שלהב"ת עד הבית: https://shalhevet-online.org.il

חשוב לציין כי אירועי  האזרח הוותיק בקרית טבעון הם  רק חלק ממגוון רחב של מהלכים שנעשו לאחרונה  לטובת האוכלוסייה הוותיקה ביישוב. המועצה חיזקה  את שיתוף הפעולה  עם עמותת שלהב"ת תוך העמקה והרחבת צירי הפעולה  לשיפור השרות והתמודדות יעילה עם מגבלות הקורונה.

עמותת שלהב"ת ממשיכה לעבוד בשיא המרץ פיזית ובזום. הקהילה התומכת מציעה סל שירותים גמיש, מרכז היום ומועדון המפגש פעילים ובשלהב"ת נפתחו מספר חוגים בהם משתתפים עד 10 אנשים בקבוצה: מועדון בריאות וכושר, ציור, ויטראז', מיינדפולנס, יוגה קוריאנית, הליכה נורדית, גרמנית, ערבית ועוד. 

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים תמי בן חמו: ""אני שמחה על ההיצע הרחב והמגוון העשיר שהצלחנו להביא  לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בקרית טבעון למרות הקשיים שהציבה בפנינו  מגפת הקורונה. 

מקווה שכל אחד מהתושבים הוותיקים ימצא את הפעילות המתאימה לו ותודה לצוות המארגן  שפעל במרץ על מנת להפיק  תכנית מגוונת, עשירה ואפשרית".