תלמידי כיתות א-ד' ברמת ישי שבו ללימודים

תלמידי כיתות א-ד' ברמת ישי שבו ללימודים במתכונת של חמישה ימי לימוד ועם נוכחות של למעלה מ-96 אחוז

ראש המועצה עופר בן אליעזר: "החזרנו את כתות א' עד ד' לחמישה ימי לימוד בשבוע, אחוזי הנוכחות גבוהים בכיתות מהווים הבעת אמון במערכת ועל כך מגיעה תודה גדולה למנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר ומנהלת בית הספר טלי אימברמן שהכינו את המערכת ללימודים במתכונת של קפסולות (עד 18 תלמידים בכיתה) יחד עם הצוותים החינוכיים ותומכי ההוראה". תלמיד חטיבת הביניים היובל הצטרפו לתכנית "מרחבים פתוחים"

הלימודים ברמת ישי, בבית הספר היסודי ארזים חודשו השבוע. תלמידי כיתות א'-ד' הגיעו ביום ראשון לבית הספר שקושט לכבודם כאשר את פניהם מקבלים מנהלת בית הספר, טלי אימברמן וצוות המורים והצוות התומך. בהנחייתו של ראש המועצה עופר בן אליעזר (שכמיטב המסורת הגיע לקבל את פני התלמידים) כל אחת מהכיתות לומדת חמישה ימים בשבוע ולא בימים מפוצלים. תלמידי כיתות א, ב לומדים במבואת א,ב וכיתות ג, ד בכיתות האם ובמרחבים נוספים שהוכשרו לכך. הלימודים מתקיימים בקפסולות של עד 18 תלמידים בקפסולה. מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר מציינת כי אחוזי הנוכחות עם למעלה מ-96 אחוזים מהתלמידים. 

גם המועדונית בפועלת בבית הספר ארזים בשיתוף עם המחלקה לשירותים חברתיים חידשה את פעילתה עם אחוזי נוכחות גבוהים מאוד. כמו כן נפתחו הצהרונים לקליטת תלמידי בית הספר.

תכנית "יוצאים למרחבים" המתקיימת במרחבים פתוחים ברמת ישי והחלה בשבוע שעבר, מתרחבת גם לתלמידי חטיבת הביניים ולראשונה השתתפו בפעילות ביום שישי האחרון תלמידי כיתות ז. מי שמובילות את הפרויקט הן מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר ומנהלת יחידת הנוער שרונה פיטוסי כאשר לנושא נרתמו – סייעות מחלקת החינוך, מדריכת המוגנות, מדרכי נוער, מש"צים ומדריכים מתנועת הנוער העובד והלומד. 

ראש המועצה עופר בן אליעזר: "אחוזי הנוכחות גבוהים בכיתות, למעלה מ-96 אחוזים, מהווים הבעת אמון במערכת ועל כך מגיעה תודה גדולה למנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, מנהלת בית הספר טלי אימברמן וצוותי ההוראה שהכינו את המערכת ללימודים במתכונת של קפסולות (עד 18 תלמידים בכיתה) יחד עם הצוותים החינוכיים ותומכי ההוראה". 

בן אליעזר חזר שוב על קריאתו לביצוע בדיקות קורונה: "אנו קוראים וממליצים לצוותי החינוך לבצע בדיקות קורונה מיידיות (בדיקות סקר) כדי לוודא שהם שלילים לקורונה. כל זאת בהתאם למבצע בדיקות קורונה של פקע"ר (פיקוד העורף) ומשרד הבריאות. אנו מפנה קריאה דומה גם לתושבים, למען בריאות ומוגנות והסובבים לכם, גשו לבצע בדיקות קורונה. באזורינו פועלים מספר מתחמי בדיקות ללא תשלום וללא צורך בהפניית רופא. באתר המועצה תפורסם רשימת מתחמי היבדק וסע באזורינו".