ברמת ישי חגגו את שמחת תורה וההקפות השניות עם שלושה "רכבי שמחה"

רכבי השמחה שהוציאו המתנס עם הזמר נתנאל בטש, חב"ד ובית הכנסת אביר יעקב, עברו ברחבי הישוב עם שירים וריקודים ברוח החג ותושבים רבים יצאו לחצרות ולמרפסות, בהתאם להנחיות, והצטרפו לחגיגה ולאווירת השמחה. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר שעבר בין "מוקדי השמחה" אמר: "קיבלנו תגובות אוהדות מאד מהתושבים שקיבלו בחום את רכבי השמחה, בהתאם להנחיות. תודה לסגני שלומי ביטון, לרב הישוב הרב וולוסוב ולצוות המתנ"ס על הארגון של רכבי השמחה"

חגיגות שמחת תורה וההקפות השניות נחגגו השנה ברמת ישי במתכונת מותאמת לתקופת הקורונה: "הקפות שניות על גלגלים". ברחבי הישוב עברו שלושה "רכבי שמחה" בהובלתם של בית הכנסת "אביר יעקב" בניצוחו של סגן ראש מועצה שלומי ביטון, המתנ"ס עם הזמר נתנאל בטש, וחב"ד עם רב היישוב יצחק יוסף וולוסוב. הרכבים עברו ברחבי הישוב עם שירים וריקודים ברוח החג ועליהם ספרי תורה. תושבים רבים יצאו לחצרות ולמרפסות, בהתאם להנחיות, והצטרפו לחגיגה ולאווירת השמחה. 

ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר, אשר עבר בין "מוקדי השמחה" השונים אמר כי בעקבות הפידבקים החיוביים תישקל האפשרות להפעיל רכבי שמחה בשמחת תורה גם בשנה הבאה, ללא קשר למצב התחלואה.

בן אליעזר: "הגיעו אלינו תגובות אוהדות מאד מהתושבים שקיבלו בחום את רכבי השמחה, בהתאם להנחיות. אני בהחלט מאמין שזו מצווה גדולה להיות בשמחה. כאן המקום להודות לכן קהילה יקרה על שיתוף הפעולה והתגובות החיוביות שקיבלנו וכמובן לסגני שלומי ביטון, לרב הישוב הרב וולוסוב ולצוות המתנ"ס על הארגון של רכבי השמחה".