תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאזניים

למרות שכל נושא הכספים לגמרי לא סגור, ועדיין לא הגעתם להחלטה של מה אתם צריכים לעשות בהמשך, נראה שאתם מתחילים לראות שיפור בחייכם וקיימים סיכויים רבים אצלכם שתעברו את התקופה הקרובה מתוך נקיטת פעולות שיכולה לעזור לכם בהמשך. האנשים במעגל הראשון שלכם יבואו לעזרתכם בכל פעם שתצטרכו עזרה או שתרגישו שאתם מנסים ליצור תחומי עניין חדשים. טיפ לילידי השבוע: נושאי כספים יתחילו לצבור תאוצה ואתם תבקשו לעצמכם אפיקי השקעה חדשים, כיוון שהגיע הזמן שלכם לשפר ולפרוץ את המעגל בו אתם חיים מבחינה כלכלית.

עקרב

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית תת המודע, כך שישי לכם את מקסימום היכולת להבין  את עצמכם בצורה המעמיקה והטובה ביותר. ייתכן שמבחינה אישית תאלצו לפתור בעיות ישנות שלא נותנות לכם מנוח ואפילו מדירות שינה מעיניכם בגלל העובדה שאתם חייבים לפתור את הדברים במהרה. אבל הגיע הזמן להקשיב לאני הפנימי שלכם ולפעול בהתאם ואפילו בנחישות, להמשך דרככם.

קשת

הכוכב וונוס האחראי על כספים ומערכות יחסים נכנס לבית הקריירה שלכם ויכול להעניק לכם פינות חדשות שלא חשבתם עליהם מזמן. בשבוע הקרוב ולמעשה במהלך כל החודש הקרוב תרגישו מאוד מכונסים רגשית ותרצו את הפינה הנוחה והחמימה שלכם. אנשים שאתם אוהבים יחפשו את קרבתכם ואתם תרגישו שאתם רוצים להעביר איתם את מקסימום הזמן שאתם יכולים.

גדי

בימים אלה אתם מרגישים מאוד רצויים בנושאי העבודה והקריירה כיוון שכוכבים משמעותיים נמצאים במקומות אלה וגורמים לכם להחצין את היכולת שלכם להצליח ולשבור דפוסי חשיבה. סביר להניח שתרצו לשתף את החברים בתוכניותכם ולכן יהיה נכון עבורכם לנהל שיחות מקצועיות , אך בלי להיכנס לשיחות עומק שיצריכו מכם את מחשבותיכם האמיתיות.

דלי

זוהי תקופה מאוד עמוסה בשבילכם בגלל העובדה שמרבית הכוכבים נמצאים במקום המזהה אתכם כאנשים המתבלטים בינם לבין עצמם, אך בהגיע הזמן הנכון לוקחים אחריות על חייכם ומבצעים את השינויים הדרושים. מבחינה אישית ומקצועית אתם יכולים ללמוד תחומי עניין חדשים שיעזרו לכם לשנות את תפיסת עולמכם ובהתאם לכך תוכלו להכניס אנשים חדשים לחייכם.

דגים

הכוכב וונוס המביא איתו מערכות יחסים נחמדות ונעימות נמצא בבית השותפויות האישיות והמקצועיות שלכם, כך שנראה שקל לכם עכשיו במערכות היחסים שבהם אתם נמצאים כיוון שהקרובים לכם משתפים איתכם פעולה ואין לכם בעיה להיפתח ולספר גם את המצוקות שלכם לאנשים קרובים שלא תמיד נמצאים איתכם בקשר מיידי. קשרים חדשים / ישנים נפתחים ומרפאים את פצעי העבר.

טלה

השמש בשמיים נמצאת אצלכם בבית השותפויות ולכן זוהי תקופה שבה אתם יכולים לעזור לעצמכם להתארגן בנושאים רבים שיכולים לעזור לכם לבטא את עצמכם. מאחר וגם הכוכב מארס המביא איתו רצון לפעולה ועשייה נמצא אצלכם בבית האישיות, הרי שזה הזמן הנכון עבורכם לבדוק את הצרכים האמיתיים שלכם ביחס לאחרים. מה שתחליטו עכשיו יעזור לכם בהמשך דרככם.

שור

בשבוע הקרוב תאלצו להתמודד עם היכולת שלכם להחצין את הקישורים שלכם בנושאי עבודה וייתכן שיהיו ימים בהם תיכנסו לחוסר מנוחה גם עם השותפים לכם בחיים בגלל חוסר תקשורת נכונה. חשוב מאוד שתוודאו שהקרובים לכם מבינים כהלכה את מה שאתם מבקשים להגיד להם, כיוון שכל חוסר הבנה יכול להכניס אתכם למלכוד והתלבטות בין לעשות מה שטוב לכם ובין צרכי העבודה.

תאומים

אתם מתלבטים בכל הקשור לענייני משפחה ויחסים רגשיים ולא בטוח שאתם מוצאים את הדרך מה לעשות. יש לכם צורך עז לבדוק את הגבולות שלכם, כיוון שנראה שמוטלת עליכם אחריות מעבר למה שאתם רוצים או יכולים לשאת. ולכן, אולי כדאי שלמשך פרק הזמן של השבוע הזה תרדו קצת מכל מה הקשור לצרכים האישיים שלכם ותעזרו למשפחה שלכם בכל מה שהם זקוקים.

סרטן

הכוכב מרקורי נמצא בבית הילדים והתחביבים שלכם כך שהוא מקושר עם כל נושאי אופן הבעת האישיות האמיתית שלכם בדרכים יצירתיות וגם תקבלו הזדמנות לבדוק כיצד אתם רוצים להמשיך לחיות את חייכם עם צעירים מכם גם בהמשך.  מבחינה אישית אתם נמצאים בדיוק בזמן הנכון להיערך מחדש כדי לשנות את חייכם בהתאם לנסיבות החדשות. הרשו לאנשים חדשים להיכנס אל חייכם.

אריה

המשפחה הקרובה מאוד מוטרדת מכם כיוון שהם רואים שוני בין ההצהרות לבין סגנון ההתנהגות שלכם, שמבחינתם הם חושבים שאתם צריכים להתנהל לפיו. אל תיגררו למריבות עם הקרובים לכם ביותר כיוון שאתם יכולים לשלם על כך מחירים גבוהים שאין ברצונכם להיכנס אליהם כלל וכלל. את העזרה לה אתם מצפים תקבלו מהסביבה הקרובה באופן מפתיע ומבלי שיבקשו לעצמכם תמורה.

בתולה

הכוכב וונוס נמצא במזל שלכם, עובדה שגורמת לכוכב זה לאבד במקצת מהקסם שלו כיווון שאתם מעדיפים פרקטיות על רומנטיות ולמרות זאת, זה הזמן הנכון עבורכם לבדוק מה המניעים הנפשיים שלכם שגורמים לכם לפעול בצורות שונות. ייתכן וגם נושאי כספים מטרידים אתכם במיוחד ואתם לא בטוחים שאתם מבצעים את המהלכים הנכונים. זה הזמן לנסות ולקבל עזרה של אנשים מקצועיים.

 

צילה שיר-אל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

אסטרולוגיה – נומרולוגיה – טארוט

 zila@012.net.il

 2248626 052-