שומרים על ניקיון וחזות הישוב ברמת שי: מחלקת התפעול מתכוננת לחורף ובמקביל מבצעת שטיפת מאות פחי אשפה ברחבי הישוב

צילום: מועצת רמת ישי

שומרים על ניקיון וחזות הישוב ברמת שי: מחלקת התפעול מתכוננת לחורף ובמקביל מבצעת שטיפת מאות פחי אשפה ברחבי הישוב

המועצה החלה בהערכות לחורף וביצעה גיזום ענפים וניקוי שוחות וגגות ופתיחת מרזבים. ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר הודה לעובדי מחלקת התפעול והתברואה על העבודה המסורה והמקצועית לשמירה על רמת ישי נקיה וקרא לתושבים להקפיד על ימי הוצאת הגזם ביום המיועד לכך

 

מועצת רמת ישי ממשיכה בפעולות לשמירה ותחזוקה על ניקיון וחזות הישוב. בשבועות האחרונות מבצעת מחלקת התפעול של המועצה שטיפה וניקיון של מאות פחי אשפה ברחבי הישוב. המועצה מבצעת פעולה זו פעמיים במהלך השנה. יצויין כי במהלך החגים תגברה מחלקת התפעול את פינוי האשפה והגזם. 

מנהל מחלקת התפעול ניסים יחזקאל ציין כי המחלקה החלה בהערכות לקראת החורף וביצעה גיזום ענפים ברחבי הישוב וכמו כן החלה בניקוי ופתיחת שוחות ניקוז שנסתמו או התלכלכו במהלך חודשי הקיץ. בנוסף בוצעו ניקיונות של גגות במוסדות הציבור השונים ופתיחת מרזבים. 

במסגרת פעולות המועצה לשיפור חזות הישוב ורווחת התושבים בשטחים הציבוריים, הוצבו לאחרונה שני ספסלים בסמוך למגרש הספורט הסינתטי השחב"ק החדש שנחנך לאחרונה במתחם חט"ב היובל. קודם לכן הציבה המועצה ספסלים ליד הכניסות לבית הספר היסודי ארזים ברחוב הארז וליד אולם הספורט.

ועוד מפעולות המועצה. כחלק משמירה על בטחון הולכי הרגל והנהגים בוצעה לאחרונה צביעה וסימון של סימני דרך ומדרכות.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר הודה לעובדי מחלקת התפעול והתברואה על העבודה המסורה והמקצועית לשמירה על רמת ישי נקיה וקרא לתושבים להקפיד על ימי הוצאת הגזם ביום המיועד לכך.