יובל דיין הופיעה ברמת ישי עם מופע סוחף לרגל השנה החדשה שנערך בהתאם לתנאי ה"תו הסגול"

ההופעה שהתקיימה בשיתוף עם פרויקט "במות פיס" של מפעל הפיס זכתה להצלחה גדולה וצפו בה למעלה מ-500 תושבים שחולקו לשתי קפסולות. ראש מועצת רמת ישי, עופר בן אליעזר בירך את הצופים: "על מנת לשמור על מוראל גבוה ולקראת השנה החדשה, קיימנו הופעה של הזמרת הפופולרית יובל דיין, וכל זה בזכותכם התושבים שמקפידים, ובזכות היותנו יישוב ירוק, תודה לכם קהילה יקרה"

צילום: מועצת רמת ישי

הופעה של זמר/ת או אומנים בימים אלה אינם דבר של מה בכך. כ-500 מתושבי רמת ישי נהנו ביום שלישי שעבר, ממש לפני כניסת ראש השנה מהופעה של הזמרת הפופולרית יובל דיין עם מיטב להיטיה. ההופעה שהתקיימה בבריכת השחיה בשיתוף עם פרויקט "במות פיס" של מפעל הפיס זכתה להצלחה גדולה וצפו בה למעלה מ-500 תושבים שחולקו לשתי קפסולות-כאשר כל הופעה נמשכה כשעה. בין ההופעות ניתן זמן לקהל להתפזר ולאפשר כניסה לקפסולה הבאה.

צילום: מועצת רמת ישי

מופע המוסיקה הסוחף של הזמרת יובל דיין נערך במסגרת אירועי התרבות של מפעל הפיס – "בימות פיס", שפועל השנה בהתאם להנחיות התו הסגול, בנוכחות ראש המועצה עופר בן אליעזר.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ברך בתחילת הערב והודה לצוות המתנ"ס, מחלקת התפעול של המועצה ולמפעל הפיס על שיתוף הפעולה שאפשר את קיום ההופעה.

צילום: מועצת רמת ישי

בן אליעזר: "על מנת לשמור על מוראל גבוה ולרגל השנה החדשה קיימנו בהתאם לתנאי "תו הסגול" בבריכת השחיה ובחלוקה לשתי קפסולות, הופעה של הזמרת הפופולרית יובל דיין. וכל זה בזכותכם התושבים שמקפידים, ובזכות היותנו יישוב ירוק. תודה לכם קהילה יקרה".