הורוסקופ שבועי ~ 25.9.20 ~ מאת צילה שיר-אל

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
והשבוע נגיע מזל טוב למזל החודש – מזל מאזניים

צילה שיר-אל

אסטרולוגיה וייעוץ משפחתי וזוגי

צילה שיר-אל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

טל: 2248626- 052

 

 

טיפ לילידי השבוע

בשבוע הקרוב ייכנס כוכב התקשורת המוכר בשמו מרקורי אל בית הכספים שלכם ויאפשר לכם לבדוק ולגייס את המשאבים הפיננסיים הנכונים, על מנת שתוכלו לשדרג את כל התחום הכספי.

 

טלה

אתם נמצאים בדיוק במחצית השנה שלאחר יום ההולדת וזה הזמן לעשות את חשבונות הנפש הנדרשים. נראה שיש לכם צורך לבדוק את ההתנהלות האישית שלכם בכל נושאי הקריירה ואכן תקבלו את האישורים לכך שאתם צריכים להשקיע הרבה יותר כדי שיורגש שאתם נותנים מעצמכם על מנת להגיע להישגים. זה הזמן לנסות ולהשקיע יותר זמן בשכנוע אחרים בדעותיכם המקצועיות.

 

שור

הכוכב מארס שמביא איתו הרבה עשייה, מחשבה ותנופה נמצא בבית המסמל את הצורך להבין איך הדברים מתנהלים מתחת פני השטח ולכן יש לכם יכולת לשפר את ההתנהלות האישית ואף ייתן לכם מימד חדש לגבי תפיסת החיים. נראה שאתם מאוד חוששים לומר את דעתכם כיוון שאתם רוצים להיתפס כהרבה יותר חזקים בעיני האחרים ואלם אם לא תעשו זאת עכשיו – אימתי? .

 

תאומים

בשבוע הקרוב תאלצו להשקיע את זמנכם בתחום הקידום החברתי שלכם. וונוס הכוכב האחראי על מערכות יחסים נמצא אצלכם במקום המקושר עם הסביבה האישית שלכם ועל כן, זה גם הזמן לנסות ולדחוף את עצמכם דרך יחסי אנוש . ליחסים האישיים תהייה משמעות מאוד גדולה בשבוע הקרוב, כיוון שלמעשה היא תהיה פתח כלשהו ליצירת מערכות יחסים טובות יותר שיקדמו אתכם בהמשך.

 

סרטן

הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית הקריירה ובנסיגה למשך תקופה ארוכה הפעם ולכן תחום זה יהיה מאוד משמעותי עבורכם עד לסוף השנה. נראה שגם נושאי משפחה חשובים מאוד ואתם צריכים לבדוק עם עצמכם האם אתם מתנהלים נכון, כדי לצאת בסדר מכול הכיוונים.  ייתכנו חיכוכים בבית על רקע תפיסת עולם כיוון שכל אחד ירצה להביע את דעתו ועמדתו ולכן אתם צריכים להיות מאוד רגישים לצרכי הזולת.

 

אריה

הכוכב אוראנוס נמצא בבית העבודה שלכם ומביא לכם את הצורך לשנות ולשבור דפוסים קיימים על מנת להתקדם למקומות טובים וראויים יותר עבורכם. את העזרה לה אתם מצפים תקבלו מאנשים קרובים שאינם בהכרח המשפחה שלכם , כיוון שייתכן וחלק מבני המשפחה יכולים לחשוב שאתם פועלים לא נכון ואינכם עושים את המירב על מנת להצליח בתחומים הנראים להם כיותר חשובים.

 

בתולה

בפרק זמן זה של חייכם אתם פועלים מתוך מחשבה מעמיקה לגבי נושאים שמנהלים אתכם בחיים. קיים בכם הצורך לקבל תשובות בכל הנוגע להתנהלות הכספית שלכם על מנת שייתנו לכם את הכיוון להמשך עשייתכם. ייתכן שאינכם בטוחים שאתם במקום הנכון, אך כל הסביבה תומכת בכם וסומכת עליכם מאוד כך שתוכלו לעשות את המקסימום שאתם מבינים שמוטל עליכם, על מנת לקדם את עצמכם.

 

מאזניים

השמש בשמיים נמצאת במזל שלכם וגם כוכב התקשורת מביא איתו הרבה אפשרויות ביטוי חדשות ועל כן נראה שזה הזמן הנכון לבדוק איזה עוד דברים אתם יכולים לעשות עבור עצמכם על מנת להתפתח ולהתקדם. נצלו קשרים חברתיים שיעזרו לכם להתקדם בחיים באופן כזה שתוכלו להיעזר בהם בהמשך. גם מבחינה חברתית זה הזמן להפעיל אנשים וחברים קרובים, כך שדרכם תוכלו להתפתח.

 

עקרב

אתם מתקרבים לתקופת יום ההולדת ועל כן למרות שאתם בפתחה של תקופה טובה להתחלות חדשות, הרי שאתם נמצאים בשלב בו אתם מרגישים יותר בודדים ומכונסים עם עצמכם. היכולת שלכם להבין דברים לעומק מצד אחד טובה כיוון שהיא הופכת אתכם לאנשים רגישים יותר ומצד שני מונעת מכם לפעול באופן טבעי וספונטני בנוגע לדברים שונים בחיים.

 

קשת

נראה שמבחינה חברתית אתם נמצאים באחת התקופות הטובות שלכם, כיוון שהשמש בשמיים מבקרת אצלכם במקום הידוע כמביא אירועים חברתיים משמחים. כמו כן, נראה שתעדיפו לא לחשוף את רגשותיכם ותעדיפו לשמור אותם לעצמכם. ושוב, אל תתנו לויכוחים עם הסביבה הקרובה לנהל אתכם מעבר למה שאתם מסוגלים להכיל ולימדו לקבל כל דבר בפרופורציה המתאימה.

 

גדי

אתם נמצאים בתקופה שבה המניות שלכם בעלייה מבחינה אישית ומקצועית. נראה שאתם מבוקשים בכל מקום ואנשים משחרים לפתחכם. המילה שלכם הינה משמעותית מאוד ואנשים אוהבים אתכם בעבור מה שיש לכם להציע. למרות שאתם מייחלים לקשר עמוק במשפחה, ייתכן שאתם נמצאים עכשיו בתקופה שבה נכנסים אנשים שונים לחייכם ומונעים מכם את ההשקעה בתחומי המשפחה.

 

דלי

כוכבים משמעותיים המביאים איתם עוצמות נמצאים במקום המקושר עם תת המודע שלכם ולכן אתם חשופים מאוד לרגשות שליליים בנושאי מערכות יחסים. נראה שאתם נמצאים בהתלבטות כלשהי בין מה לעשות שטוב לכם באופן אישי ובין מה לעשות כדי לשמח את האחרים. זה הזמן הנכון עבורכם להחליט שאתם נמצאים בסדר העדיפויות הראשון ולעשות אך ורק מה שטוב לכם.

 

דגים

אתם נמצאים בתקופה מאוד עמוסה מבחינה כספית ואירועי החיים לעיתים מקשים עליכם,  עד כדי כך שאתם יכולים להתיש את עצמכם. זה הזמן הנכון עבורכם לשחרר קצת לחץ ולהרשות לעצמכם לנוח. אתם נמצאים בתקופה שמבחינה אישית עוברים עליכם הרבה דברים ובכל פעם אתם מנסים להוכיח לעצמכם מחדש שהנה אתם מצליחים לעמוד בכל הציפיות ובעיקר של עצמכם.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

אסטרולוגית.

 

והשבוע נגיע מזל טוב למזל החודש

 

מזל מאזניים

תאריך המזל: בין ה-23.9 ל-23.10

אלמנט: אויר

אופי האלמנט: יוזם

איבר בריאותי רגיש: כליות, פרקים.

 

תכונות חיוביות של המזל: אנשים הגיוניים, אובייקטיבים, נעימי הליכות, ידידותיים, אוהבים שלום והרמוניה, שלווים, מזדהים עם הזולת, אוהבים את החיים הטובים, מעולים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם להסדר, פשרה ושיתוף פעולה, בעלי חוש אומנות מפותח.

 

תכונות שליליות של המזל: חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, בעלי דעות שונות בגלל חוסר היכולת לקחת אחריות על חייהם, לא נותנים מעצמם עד הסוף במערכות יחסים – שומרים מרחק מהזולת ולכן נחשבים לקרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

 

תחזית שנתית כללית לילידי המזל

 

שפע – הכוכב יופיטר יימצא בבית המשפחה שלכם עד לסוף השנה הנוכחית, כך שנראה שמבחינת המשפחה היתה ועדיין שנה של יחד ושנה טובה יותר מהרגיל. הכוכב איפשר לכם לעבד את המשפחתיות שלכם בצורה טובה ואפילו מפנקת. מחודש ינואר 2021 יעבור כוכב זה למקום המקושר עם היכולת שלכם להיות יצירתיים ביחס לסביבת החיים שלכם והיכולת שלכם להיות בקשר טוב עם הסביבה הצעירה שאתם חיים בה.  נראה שיתעורר בכם הרצון להתחדש בעבודות אומנות וזהו זמן שבו תרצו לפנק את האנשים הקרובים לכם שלאחרונה חשו שלא תמיד אתם נמצאים בשבילם. נהגו בזהירות ובחוכמה בין החודשים יוני ועד יולי 21 מכיוון שאז יעבור הכוכב לבית העבודה שלכם ויהיה זה זמן שבו תקבלו הזדמנויות חדשות.

קושי –  הכוכב המאתגר המוכר בשמו סטורן וגם שבתאי מבקר עדיין אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה. נראה שמסיבות שאינן תלויות בכם אתם חייבים לדאוג לאחד מבני המשפחה ולא בהכרח המבוגרים מכם והדבר עלול להדאיג אתכם. היחסים בבית יכולים להיות טעונים יותר, כיוון שאתם עלולים לטעון ולהרגיש שמרבית הנטל נופל עליכם ואינו מתחלק שווה בשווה בין האנשים התלויים בדבר. בתחילת ינואר 21 יעבור הכוכב למקום המקושר עם היכולת שלכם לתקשר עם הסביבה הגרעינית שלכם אך הכיוון יהיה של מציאת  מכנה משותף שיעניין את כולם. תאלצו לעשות זאת בדרכים יצירתיות ומעניינות על מנת להגיע רגשית אל הקרובים לכם.   

 

בברכת מזל טוב

צילה שיר-אל

0522248626