קולנוע הדרייב אין של יקנעם

אירועי התרבות חוזרים ליקנעם: וירוס הקורונה אמנם עדיין כאן, אבל אירועי התרבות ביקנעם חוזרים אט אט בהתאם לכללי משרד הבריאות והתו הסגול.

מתחם הדרייב אין

במסגרת האירועים ובשיתוף של BIG יקנעם ועיריית יקנעם צוין סיום החופש הגדול במתחם דרייב אין שהוקם בחניון האחורי של ביג, ותושבי העיר נהנו משני ערבים בהם הוקרנו שני סרטים אטרקטיביים (סרט בכל ערב) למשפחה כולה.

במסגרת הערב הראשון הוקרן על מסך ענק הסרט "לעוף עם הערפד". בערב השני הוקרן הסרט: "נשמה של כלב 2".
בשני הסרטים צפו עשרות רבות של תושבים. הצפייה בסרטים התאפשרה במכוניות פרטיות בלבד ודרך הרשמה מוקדמת. לשני הסרטים הגיעו עשרות רבות של מכוניות עם משפחות ואלו נהנו מצפייה איכותית. היו משפחות שהגיעו למקום לערוך קניות ובזמן הזה הילדים נהנו מצפייה בסרטים.

בתוך כך אירועי התרבות ביקנעם יימשכו, וביום חמישי בשבוע הבא (10.9) יתקיים מופע באמפיתיאטרון עם הזמר והיוצר אהוד בנאי. המופע יתקיים בהתאם לכללי משרד התרבות והתו הסגול ויורשו להיכנס אליו עד 800 איש אשר יישבו בקפסולות על בסיס מקום פנוי. הכניסה לאירוע תתאפשר בהרשמה מראש בלבד דרך המתנ"ס. הלינק להרשמה יפורסם בין היתר בדף הפייסבוק ובטלגרם: "עיריית יקנעם".

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:
"נרגשים להחזיר סופסוף את התרבות ליישוב ולתושבים. שמחתי שלמתחם הדרייב אין הגיעו עשרות רבות של משפחות שנהנו מחוויה מקורית וצפו בסרטים על מסך ענק. וירוס הקורונה הופך את כולנו ליצירתיים יותר, ואנו נמשיך לפתוח את התרבות ביישוב וכבר בשבוע הבא נארח כאן את אהוד בנאי. אני מודה לביג על שיתופי הפעולה ועל הובלתם איתנו את האירוע החשוב לרווחת תושבי העיר".