אוראל נאמן הוא המנהל החדש של בית ספר רימונים בקרית טבעון

אוראל נאמן נבחר להיות המנהל החדש של בית ספר רימונים בקרית טבעון. אוראל יחליף את סתווית לרנר שפרשה לאחר 7 שנות ניהול בית הספר ועשרות שנים במערכת החינוך ביישוב.

ראש המועצה עם אוראל נאמן ומנהלת החינוך

אוראל נבחר לאחר תהליך מקיף וארוך שנערך ברשות והוא נמצא המתאים ביותר לתפקיד מבין מועמדות ומועמדים רבים וטובים שהתמודדו למשרה.
אוראל תושב חיפה, בעל תואר ראשון B.Sc בביולוגיה ותואר שני M.Ed בארגון וניהול מערכות חינוך. בעברו לימד בכל שכבות הגיל מהיסוד ועד התיכון, לאחר מכן ניהל את ביה"ס היסודי "מגן" בתל-אביב ובתפקידו האחרון עבד באגף מחקר ופיתוח של משרד החינוך כמלווה ומנחה למנהלים וצוותי חינוך.

אוראל נאמן: "מלאכת החינוך היא הכוח שלנו לעצב וליצור את העתיד שאנו רוצים, להגשים חלומות. אני, כמו רבים מחברי, אנשי החינוך, באתי להגשים חלומות ולעשות זאת מתוך אהבה".

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אנו מאחלים הצלחה גדולה למנהל בית ספר רימונים הנכנס ותודתי הגדולה לסתווית לרנר היקרה, בשמי ובשם דורות של תלמידות ותלמידים בבית הספר, על שנים של אכפתיות, מסירות ועבודה קשה.
אוראל – אתה נכנס לבית ספר מצוין, עם צוות איכותי, תלמידים ותלמידות נפלאים, הורים אכפתיים ומעורבים ואני מאמין ויודע שאתה תצמיח אותה לגבהים חדשים".

מנהלת מחלקת החינוך טלי רביב קרויטורו: "אני מברכת על הבחירה באוראל נאמן להוביל את בית ספר רימונים. מהיכרותי הקצרה עם אוראל, אני בטוחה שנעשתה בחירה נכונה, אוראל מביא עימו יכולת הנהגה פדגוגית, מקצועיות גבוהה, ידע וניסיון רחב בתחום החינוך במגוון של תפקידים, כמו גם התלהבות וראש פתוח לחידושים.