מועצת רמת ישי אישרה תוספת של שני מליון שקלים לטובת פרויקט הקמת פארק כליל החורש

סכום זה מצטרף לתב"ר קודם בסך 2.9 מליון שקלים גם אותו גייס ראש המועצה עופר בן אליעזר ממפעל הפיס לטובת הקמת הפארק שעלותו למעלה מחמישה מליון שקלים. מדובר בפארק משחקים משולב על שטח של כ-4 דונמים ובו 2 מתחמי משחקים, מסלול פאמטראק (מסלול אתגרי) ומדשאה. בן אליעזר: "פארק כליל החורש ישדרג משמעותית את חיי הפנאי והנופש של תושבי רמת ישי. אני מודה ליו"ר וועדת תכנון ובניה, ניר חבקין, על שיתוף פעולה לקידום הנושא, לתושבים אשר משתתפים בתהליך ולמנכ"ל המועצה עוזי פריד, למהנדסת המועצה אתי בוצ'ין"

בתמונה תכנית פארק כליל החורש. קרדיט מועצת רמת ישי

פרויקט רחב היקף נוסף הולך ותופס תאוצה ברמת ישי בעלות של למעלה מחמישה מליון שקלים.
מדובר בפארק כליל החורש, פארק משחקים משולב ואתגרי שיוקם על שטח של ארבעה דונמים בקצה רחוב כליל החורש.

מליאת מועצת רמת ישי אישרה בישיבתה שנערכה ביום שני השבוע תב"ר (תקציב בלתי רגיל) בסכום של יותר מ 2 מליון שקלים להקמת פארק כליל החורש. מקור התקציב: מפעל הפיס. סכום זה מצטרף לתב"ר קודם בסך 2.9 מליון שקלים גם אותו גייס ראש המועצה עופר בן אליעזר קודם לכן ממפעל הפיס, כך שעלות הפרויקט (כולל 150 אלף שקלים עבור תכנון) הינה למעלה מחמישה מליון שקלים.

יצוין כי כחלק ממדיניות השקיפות ושיתוף התושבים בתהליכים ובפעולות אותן מבצעת מועצת רמת ישי התקיים לפני כחצי שנה מפגש שיתוף ציבור בנוגע להקמת הפארק ברחוב כליל החורש בהשתתפות עשרות תושבים. התכנית מגלמת בתוכה בין היתר הערות והארות שנתקבלו על ידי תושבים במסגרת ההליך והיא לוקחת בחשבון מספר נושאים ובהם: חניה, מדרכות, תאורה, נגישות, מקומות ישיבה ועוד.

על פי התכנית מדובר בפארק משחקים משולב על שטח של כ-4 דונמים ב"שטח חום" בקצה רחוב כליל החורש, כולל שני מתחמי משחקים, מסלול פאמטראק (מסלול אתגרי) ושטח עם דשא.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר: "פארק כליל החורש, יחד עם שביל סובב רמת ישי שהולך ונשלם, פארק קותי המשודרג ומגרש השחבק שיהיה מוכן בעוד כחודשיים, משדרגים משמעותית את חיי הפנאי והנופש של תושבי רמת ישי. אני מודה ליו"ר וועדת תכנון ובניה, ניר חבקין, על שיתוף פעולה לקידום הנושא, לתושבים אשר משתתפים בתהליך שיתוף הציבור ולמנכ"ל המועצה עוזי פריד, למהנדסת המועצה אתי בוצ'ין".
יצוין כי לא הרחק משם, ברחוב החבצלת תוקם גינת כלבים לטובת ציבור בעלי הכלבים.