הורוסקופ שבועי ~ 24.7.20 ~ מאת צילה שיר-אל

מה צופנים הכוכבים השבוע?
הורוסקופ שבועי לכל המזלות עם תחזית מורחבת למזל אריה

צילה שיר-אל

אסטרולוגית ויועצת משפחתית

טל:  2248626- 052

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

טיפ לילידי השבוע:

השבוע סוף סוף יצאו הכוכבים שאחראים על תקשורת וכספים מהנסיגה והשפעותיה כך שזה בדיוק הזמן לבדוק מחדש את כל נושא מערכות היחסים והכספים שלכם. 

טלה

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם חווים התעוררות אישית בעקבות ביקור כוכב העשייה המוכר בשמו מאדים במזל שלכם ולכן אתם פועלים בנחישות, בעוצמה ואפילו באגרסיביות מסוימת על מנת לדחוף את עצמכם ואת תכניותיכם קדימה. בית הקריירה שלכם עובר שינויים מאוד משמעותיים ונראה שאתם במצב בו אתם שואלים את עצמכם שאלות נוקבות לגבי המשך עתידכם  האישי והמקצועי. 

שור

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב השליט שלכם,אחראי על יחסים אישיים, כספים ועם נטייה חזקה לאומנות נמצא כרגע בבית הכספים שלכם. זה הזמן להיעזר בחברים ומכרים על מנת ליצור שינויים כלכליים שיעזרו לכם בהמשך. מומלץ לנסות ולמנף את העסק שלכם בדרך  שונה ממה שהורגלתם עד היום ולתת גם לאחרים שאתם סומכים עליהם לעזור לכם עם יכולותיהם המקצועיות. 

תאומים

הכוכב שלכם מרקורי המביא יכולת תקשורת טובה, מבקר אצלכם בבית המקושר עם כספים. כך שנראה שזה בדיוק הזמן שבו אתם רוצים לבדוק מדוע הכספים שהייתם כל כך בטוחים שמגיעים לכם, עדיין אינם מגיעים. עשו זאת בעזרת אנשי מקצוע שמבינים בתחום. גם נושאי מערכות יחסים יכולים להטריד אתכם כיוון שעכשיו אתם מבינים שהבטחות לחוד ומעשים לחוד וזאת מצד אנשים שציפיתם מהם ליותר.

סרטן

כוכב החשיבה מרקורי נמצא במזל שלכם ולא נותן לכם מנוח, כך שאתם מוצאים עצמכם מוטרדים מחשבתית כל הזמן וחסרי מנוחה ביחס למה ואיך לעשות על מנת לעזור למי שאתם אוהבים, אך במקביל לא לוותר על השאיפות שלכם. כוכב יופיטר שמביא מזל אכן מעניק לכם הזדמנויות אך נראה שברגע האמת תעדיפו לפעול למען הזולת יותר ממה שתעדיפו לפעול למען עצמכם.  

 

אריה

כוכב היחסים וונוס נמצא אצלכם בבית החברים והמעמד החברתי שלכם וגורם לכם לתהיות ביחס למערכות היחסים החברתיות שלכם. נראה שאתם אוהבים אנשים וחברה ואף מוכנים להתאמץ לשם כך, אך שינויים שעברתם לאחרונה גורמים לכם להבין שעכשיו אתם צריכים לפעול בצורה יותר מחושבת ולתהות מי בעצם האנשים המתאימים לכם ועל מי אתם יכולים לסמוך בכל הנוגע לקידום עצמכם.  

בתולה

אתם פועלים בצורה אינטנסיבית על מנת למצב את עצמכם במקום בולט מבחינה חברתית ומקצועית. אנשים קרובים לא תמיד מסכימים אתכם ולכן לא תאהבו לקבל עצות מאחרים ותעדיפו לפעול לבד. במידה וקורה ואתם טועים אין לכם בעיה לקבל ביקורת ובלבד שגם את המחמאות רק אתם תקצרו. זוהי תגובה לכך שתמיד הייתם צריכים להוכיח את עצמכם וחשובה לכם המצוינות. 

מאזניים

הכוכב מארס המביא איתו צורך בהתקדמות ועשייה משמעותית נמצא במזל המולי לכם הוא טלה ולכן אתם מרגישים קצרי רוח יותר מהרגיל וכל דבר מכעיס אתכם ברמה כזו שאתם מרגישים שסף העצבים שלכם נמוך במיוחד. בדרך כלל אתם פועלים בצורה מאוזנת  ולעיתים אף זקוקים לדחיפה על מנת לממש את עצמכם ולכן חשוב מאוד שגם הפעם תנסו להירגע ולספור עד 10 אם צריך. 

עקרב

הכוכב מארס הוא עוד כוכב שמקושר בנוגע אליכם ומעניק לכם כוח פיזי ומנטלי ליצור דברים, פרויקטים וכל מה שתחשבו לנכון. הפעם כוכב זה נמצא בבית העבודה ומשפיע עליכם בדרך מאוד מאתגרת שבה אתם מרגישים שאתם נוחים להתפרץ על אחרים גם אם אתם לא צודקים. סף הסבלנות שלכם נמצא במצב מאוד רגיש ואתם עלולים בדרך שכזו לחבל במערכות יחסים שחשובות לכם.  

קשת

הנושא שבשבוע הקרוב יתפוס תאוצה משמעותית בחייכם הוא הצורך שלכם בהתחלות חדשות ובעיקר מבחינה אישית וזוגית בגלל ביקורו של כוכב וונוס שמביא הזדמנויות למערכות יחסים בבית הזוגיות שלכם. כבר תקופה ארוכה שאתם מרגישים שאתם דורכים במקום ושום דבר לא מצליח לרגש אתכם באמת. הגיע הזמן שתבדקו עם עצמכם מדוע אינכם יכולים להתפשר. 

גדי

שלושה כוכבים משמעותיים וחזקים נמצאים במזל שלכם ומשפיעים עליכם בכיוון של התחלות חדשות. לחלקכם קשה מאוד עם עובדה זו כיוון שאינכם אוהבים שינויים בבסיסכם ומעדיפים את המוכר והידוע ואילו חלקכם היותר רחב, כבר מבינים שעל מנת להתקדם בחיים צריך לעשות שינויים ולהמציא את עצמכם מחדש בכל פעם שהמציאות האישית שלכם דורשת את זה. 

דלי

השבוע אתם נמצאים בדיוק בתחילתה של תקופה משמעותית והיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת . זהו זמן של חשבון נפש משמעותי כיוון שתרצו להבין מה נותר לכם עוד לעשות על מנת להצליח ולתקן את מה שצריך. הסביבה הקרובה שלכם תשתף אתכם פעולה כך שאין לכם ברירה ותצטרכו לשתף איתם פעולה במידה ותרצו להצליח ולפרוץ את תחושת החסימה שלכם.  

דגים

בחודש הקרוב תיכנס השמש בשמיים לבית הבריאות שלכם ותאיר נושא זה. זה הזמן להיות יותר קשובים לגוף שלכם ולא להזניח בעיות שנוצרו אלא לטפל בהם. נושאים כספיים ימשיכו להכעיס אתכם כיוון שלאחרונה אתם מרגישים שמרבית הנטל נופל עליכם ואין לכם אפשרות לתקן או לטפל בדברים שאחרים יוצרים ואתם אלה שנשארים לתקן את הטעויות של האחרים. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

   אסטרולוגית.

   

 

והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש
מזל אריה

תאריך המזל: בערך בין ה-22.7 ועד 23.8
אלמנט: אש, יציב
סמל המזל: אריה
איבר בריאותי רגיש: לב וכלי דם
נאמנות: קיימת נטייה לפלרטט – בעיקר לחיזוק האגו.

תכונות חיוביות של המזל:
אנשים מלאי עוצמה ומרשימים בנוכחותם, טובים בארגון וניהול, בוסים טבעיים,רחבי לב, גאים ובעלי אגו חזק ביותר, בעלי כריזמה מרשימה ויכולת ביטוי מעולה, נעים להיות במחיצתם, חמים לזולת, יודעים ליהנות מהחיים.

תכונות שליליות של המזל:
אנשים שתלטניים, מרוכזים בעצמם ובצרכים שלהם, חושבים שהיקום סובב סביבם ועל כן מגיע להם הכול, תאבי גדלות כך שהרצון לעשות הכול בענק עלול להוציא אותם מפרופורציה ומאיזון, חוסר רצון להתגמש לטובת הזולת, עקשנים.

תחזית כללית שנתית לילידי המזל
שפע –
עד לסוף השנה הקרובה הכוכב יופיטר המביא איתו שפע והזדמנויות ימשיך לבקר אצלכם בבית המקושר עם כל הקשור לנושאי העבודה שלכם וגם הזדמנויות שנוצרו סביב נושא הבריאות. במידה ורציתם לערוך תיקון קוסמטי כלשהו, הרי שעדיין זה הזמן הנכון וכדאי לכם, גם בזכות העובדה שהסביבה הקרובה תפרגן ותעזור לכם במידה ותבקשו מהם עזרה סביב נושאים אלה. בשלב הזה , נראה שנוצרה לכם הזדמנות חדשה לעבודה ואף לסביבה טכנית שהולמת את רצונותיכם. בתחילת שנת 2021 יעבור כוכב השפע אל בית השותפויות והזוגיות שלכם, כך שזה בדיוק הזמן שתוכלו לחזק נושא זה במערכות קיימות ולפנויים שביניכם תהייה הזדמנות להכיר אנשים חדשים שיכולים להתאים לכם יותר ממה שהיה לכם עד כה. גם בשותפויות עסקיות תהייה לכם תקופה שבה תוכלו להתרווח וליהנות משותפויות מניבות פרי. השתדלו לא להיכנס להוצאות ספונטניות עד לסוף חודש אוקטובר 2020.

קושי –
כבר מתחילת השנה האחרונה, אתם חווים את האנרגיה של הכוכב סטורן שמביא איתו יכולת הסתגלות קשה, צמצום וקושי בבית העבודה שלכם. כדי להצליח אתם חייבים להשקיע רבות ונראה שעדיין אתם משקיעים זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה.
נראה שנאלצתם לשנות סגנון עבודה, כדי להתאים את עצמכם למציאות החדשה. גם ההתנהלות היום יומית שלכם נראית לכם כבדה מהרגיל במיוחד כשאתם חשים , שאתם חייבים לעמוד במטלות שאתם ואחרים מצפים מכם. אתם בונים את עצמכם מחדש ורק בסוף 2020, תשלימו מהלך וכוכב זה ייצא סופית מבית העבודה שלכם.
תקופת יום ההולדת מוצאת אתכם בעיצומה של נסיגת הכוכב סטורן ולכן, עד לסוף השנה תמשיכו להרגיש שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית . רק לאחר מכן העומס יתחיל לרדת ותוכלו להיכנס לרגיעה מסוימת. בשנת 21 ייכנס כוכב זה לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויעמיד אתכם במצבים מאתגרים במיוחד. זה יהיה הזמן בו תחום זה ייבחן על ידי מצבים חדשים בשטח שתאלצו להתגמש ביחס אליו.

מזל טוב
צילה שיר אל
נייד – 052-2248626